Podobne strony

  • Projektowanie wnętrz mieszkalnych

    Dom i wnętrza
    Witamy w Consell Łódź. Nasza specjalizacja to projektowanie wnętrz kuchni i łazienek. Firma aranżacji wnętrz zajmuje się szeroko pojętym wykonywaniem wnętrz, wystrojem a także aranżacjami pomieszczeń. Obszar działania biura to Łódź a również okolice oraz Warszawa. A doświadczona ekipa architektów z Łodzi oferuje projektowanie wnętrz. Na witrynie dowiedzą się Państwo jak przebiega współpraca z biurem projektowym z Łodzi a także jakie są etapy wykonywania wnętrz.
  • http://grymin-tybulczuk.pl

    Firmy wg branży
    Domeną działalności firmy Grymin – Tybulczuk jest tworzenie z pasją i kreatywnością projektów architektonicznych. Biuro spełnia podstawowe standardy energetyczne takie jak właściwe rozmieszczenie funkcji w budynku, ze stworzeniem stref „ciepłych” i „zimnych”, maksymalne wykorzystanie nasłonecznienia do poprawienia bilansu energetycznego budynku, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, Szczelność budynku 0, 6- 1,0.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: www.muroarchitekci.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.muroarchitekci.pl

Ulica: ul. Nawrot 9/11 lok. 7

Miasto: Łódź
Kod: 90-060
NIP: 7252216358

Telefon: 500-026-797
Opis:

Muro Architekci to młody zespół architektów, wizjonerów z dużym doświadczeniem w branży projektowej. Firma oferuje Państwu swoje usługi w aspekcie projektowania architektonicznego domów jednorodzinnych, zabudowy mieszkaniowej, budynków użyteczności publicznej, budynków biurowych, centr handlowych, ale także aranżacji wnętrz mieszkań i lokali użytkowych. Możemy sporządzić wizualizacje, dokumentacje projektowe potrzebne Klientowi, jak i wykonawcy. Nasz zespół gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Więcej szczegółów dotyczących oferty odnajdą Państwo na stronie internetowej.