Podobne strony

 • Projektowanie wnętrz mieszkalnych

  Dom i wnętrza
  Witamy w Consell Łódź. Nasza specjalizacja to projektowanie wnętrz kuchni i łazienek. Firma aranżacji wnętrz zajmuje się szeroko pojętym wykonywaniem wnętrz, wystrojem a także aranżacjami pomieszczeń. Obszar działania biura to Łódź a również okolice oraz Warszawa. A doświadczona ekipa architektów z Łodzi oferuje projektowanie wnętrz. Na witrynie dowiedzą się Państwo jak przebiega współpraca z biurem projektowym z Łodzi a także jakie są etapy wykonywania wnętrz.
 • http://grymin-tybulczuk.pl

  Firmy wg branży
  Domeną działalności firmy Grymin – Tybulczuk jest tworzenie z pasją i kreatywnością projektów architektonicznych. Biuro spełnia podstawowe standardy energetyczne takie jak właściwe rozmieszczenie funkcji w budynku, ze stworzeniem stref „ciepłych” i „zimnych”, maksymalne wykorzystanie nasłonecznienia do poprawienia bilansu energetycznego budynku, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, Szczelność budynku 0, 6- 1,0.
 • Projektowanie wnętrz

  Dom i wnętrza
  Pijanka Studio oferuje nowoczesne projektowanie wnętrz. Inspiracje i pomysły czerpie ze sztuki, kultury, folkloru oraz z codzienności. Architekt wnętrz, Adam Pijanka, to profesjonalista, wizjoner. W realizacje jego pomysłów głównie obfitują Łódź i Warszawa. Architekt tworzy przepiękne, nowoczesne aranżacje. Zaprojektowane przez niego wnętrza wpisują się w oczekiwania klientów oraz w kryteria dobrego smaku.
 • www.projektkwadrat.pl

  Firmy wg branży
  Szeroką bazą materiałów i produktów potrzebnych przy aranżowaniu wnętrz dysponuje pracownia PROJEKT KWADRAT JOLANTA ŁYSAKOWSKA w miejscowości Wiśniowa. Projektowaniem i aranżacją wnętrz zajmujemy się od 10 lat, z wielką troską kreując każdą przestrzeń - tak mieszkalną, jak i publiczną. Przenikamy preferencje każdego klienta, opracowujemy koncepcje i projekty wykonawcze, starając się dostosować do ich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z usług i zapraszamy do współpracy.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: www.muroarchitekci.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.muroarchitekci.pl

Ulica: ul. Nawrot 9/11 lok. 7

Miasto: Łódź
Kod: 90-060
NIP: 7252216358

Telefon: 500-026-797
Opis:

Muro Architekci to młody zespół architektów, wizjonerów z dużym doświadczeniem w branży projektowej. Firma oferuje Państwu swoje usługi w aspekcie projektowania architektonicznego domów jednorodzinnych, zabudowy mieszkaniowej, budynków użyteczności publicznej, budynków biurowych, centr handlowych, ale także aranżacji wnętrz mieszkań i lokali użytkowych. Możemy sporządzić wizualizacje, dokumentacje projektowe potrzebne Klientowi, jak i wykonawcy. Nasz zespół gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Więcej szczegółów dotyczących oferty odnajdą Państwo na stronie internetowej.