Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • https://podogabinet.pl

  Medycyna i zdrowie
  Potrzebujesz pomocy kogoś, kto zagwarantuje sprawne pozbycie się brodawek? Jeśli tak, poszukiwania należy uznać za zakończone, znajdujesz się w odpowiednim miejscu! Można powiedzieć, że klienci mają pewność umiejętności i doświadczenia. Czy biorąc to pod uwagę, można mówić o jakichkolwiek powodach do obaw?
 • dermapoint.pl

  Medycyna i zdrowie
  Aby zapewnić działanie biostymulujące na ciało gabinet dermatologiczny gliwice stosuje promieniowanie laserowe o niskiej intensywności. Promieniowanie o średniej i wysokiej intensywności służy do niszczenia lub sekcjonowania tkanki w chirurgii laserowej. Tak więc laseroterapia to działanie na obiekt biologiczny o działaniu terapeutycznym co odnosi się do sekcji fizjoterapii, w szczególności do fototerapii. W kosmetologii tę technikę stosuje się w celach terapeutycznych i profilaktycznych, zarówn
 • Lecznicza Woda - Natura i Zdrowie

  Medycyna i zdrowie
  Szukasz informacji o leczniczej wodzie ? Mamy do zaoferowania książkę pt. "lecznicza woda". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Natura i Zdrowie na stronie internetowej , który zajmuje się sprzedażą jonizatorów wody oraz uświadamianiem ludzi, dlaczego woda alkalizująca jest najlepsza dla osób chorych jak i zdrowych. Masz jakieś pytania ? Zadzwoń lub napisz . Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ! Zapraszamy Serdecznie !
 • skutecznyfit.pl - o zdrowiu oraz urodzie

  Medycyna i zdrowie
  Znaczenie zdrowia trudno przecenić w naszym życiu. Na naszej stronie piszemy o zdrowym stylu życia, odchudzaniu, dietach i o tym, co z tym związane. Wiele osób uważa, że zdrowy tryb życia nie jest łatwy, ale możemy udowodnić wam, że jest odwrotnie. Poważnie traktujemy pisanie artykułów, ponieważ rozumiemy, jak ważne i użyteczne może to być dla naszych czytelników. Witamy na naszej stronie.


:: Psycholog, psychoterapeuta w Tarnowskich Górach ::

Nasza ocena:
Adres: https://psychologtarnowskiegory.pl

Ulica: Ratuszowa 9

Miasto: Tarnowskie Góry
Kod: 42-600
NIP: 6090036498

Telefon:
Opis:

W odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie specjalistycznymi usługami z zakresu psychologii i psychoterapii postanowiłam utworzyć gabinet, gdzie udzielam profesjonalnej pomocy pacjentom zainteresowanym podniesieniem jakości swojego życia, czy też wyrażającym chęć rozwiązania swoich, często trudnych problemów natury psychicznej. Nazywam się Daria Michalczyk, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Mój gabinet mieści się zaraz obok rynku w Tarnowskich Górach. Zapraszam!