Podobne strony

 • Maxtel

  Telefony, faksy, centrale
  Kompleksowa obsługa od projektowania poprzez dostawę i instalację urządzeń do obsługi serwisowej włącznie w następujących dziedzinach: systemy zabezpieczeń, systemów łączności, telewizja kablowa, dźwigi osobowe i towarowe.
 • Wirtualne Centrum Zakupów

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Jest to strona pierwszego sklepu dla osób niepełnosprawnych w polskim Internecie. Mamy tu szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego od balkoników po windy i podnośniki.
 • Forpol Sp.z o.o.

  Konstrukcje metalowe
  Spółka zajmuje się kompleksowym rozwiązywaniem usuwania barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Firma jest przedstawicielem na Polskę włoskich producentów. W swej ofercie dysponują podnośnikami hydraulicznymi, platformami schodowymi, fotelikami samochodowymi oraz urządzeniami mobilnymi.
 • BOSCH-Centrum Agarex

  Maszyny budowlane
  Spółka sprzedaje elektronarzędzia dla profesjinalistów. W swej propozycji rynkowej posiada także drobne maszyny budowlane, pneumatykę przemysłową i agregaty prądotwócze. Pełna oferta produktów do obróbki kamienia, betonu i prac budowlanych na stronie serwisu.
 • Cramo

  Maszyny budowlane
  Wypożyczalnia sprzętu budowlanego dla przemysłu i sektora publicznego. W ofecie firmy maszyny transportu pionowego, podnośniki, windy, kontenery oraz pawilony handlowe, baraki, pomieszczenia techniczne, biurowce, toalety.


:: Windy Osobowe i Towarowe Komodo ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.komodo-windy.pl

Ulica: ul. Złotno 41

Miasto: Łódź
Kod: 94-221
NIP: 7691883022

Telefon: 42 307 05 88
Opis:

Komodo - Windy oferuje zarówno usługę wykonania projektu wind, jak również ich realizację. Na szeroki wybór składają się: windy osobowe, windy towarowe, a także windy dla niepełnosprawnych. W spektrum usług wchodzą również: montaż, polegający na instalowaniu urządzeń i modernizacja - zapewnienie bezpiecznego działania dźwigów istniejących. Oferujemy stały nadzór urządzeń, a także doradztwo w zakresie transportu pionowego, w przypadku budowy nowych obiektów lub modernizacji budynków istniejących.