Podobne strony

 • Ryszard Riedel i Dżem

  Dżem
  Na tej stronie znajdziemy wszystkie teksty piosenek, które śpiewał Rysiek Riedel wraz z grupą Dżem oraz wiele jego zdjęć, plakatów itp.
 • The Art of Poster - Polish Poster Gallery

  Plakat
  Ogromna kolekcja polskiego plakatu z ponad 10000 tytułów z lat 1900-1999. Znajdziesz tutaj plakat sportowy, cyrkowy, polski plakat amerykańskiego filmu, biografie artystów i inne. Strona jest prowadzona w języku angielskim.
 • Galeria Polskiego Plakatu - Sklep

  Plakat
  Zaproszenie do odwiedzenia Galerii Plakatu na Starym Mieście w Warszawie oraz prezentacja kolekcji plakatów artystów: Cieślewicz, Czerniawski, Gorowski, Olbinski, Sadowski, Starowieyski, Stasys, Walkuski, i in.
 • Agencja Reklamowa PoliCad

  Druk, poligrafia
  Firma wykonuje reklamę wizualną, a także wszystko co jest związane z poligrafią.
 • Bizzare

  Druk, poligrafia
  Firma proponuje kompleksową obsługę całego procesu wydawniczego. Przygotowuje i drukuje wszelkiego rodzaju prace, od wizytówek, przez etykiety, koperty, papiery firmowe, ulotki, foldery, zaproszenia, katalogi, cenniki, gazetki, segregatory, gadżety reklamowe, aż do plakatów i kalendarzy.


:: drukarnia cyfrowa w katowicach ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.advertdruk.pl

Ulica: krakowska 21

Miasto: Lubomia
Kod: 41-503
NIP: 6412187548

Telefon: 32 2445897
Opis:

Nowoczesna drukarnia cyfrowa, offsetowa oraz wielkoformatowa w katowicach. Usługi w zakresie druku przede wszystkim książek, ulotek plakatów oraz innych. Rozbudowana introligatornia pozwala wykrawać dowolne kształty, lakierować, foliować, spiralować. Druk 24 godziny na dobę.