Podobne strony

 • Małgorzata Boroń - Profesjonalny makijaż permanentny

  Salony kosmetyczne
  Oferta makijażu permanentnego zwanego także konturowym. Różne opcje makijażu ust, brwi i powiek oraz biotatuaż. Na stronie m.in.: zilustrowane zdjęciami szczegółowe informacje, cennik oraz portfolio artystyczne Małgorzaty Boroń.
 • Neo Lady - Studio Zdrowia i Fizjoterapii

  Salony kosmetyczne
  Studio oferuje makijaż trwały (makijaż permanentny), zabiegi SPA, saunę parową i na podczerwień (saunę IR), masaż, manicure i pedicure...
 • Salon Urody SHINE

  Salony kosmetyczne
  Profesjonalne usługi kosmetyczne. Ciepła i dyskretna atmosfera, profesjonalna i kompleksowa opieka. - usuwanie cellulitu - odmładzanie - wyszczuplanie - kosmetyka twarzy i ciała - masaż - depilacja - medycyna estetyczna.
 • makijaż permanentny

  Medycyna i zdrowie
  Instytut makijażu permanentnego Zapraszamy na makijaż permanentny long time liner najbardziej znanej firmy na świecie. Posiadamy certyfikaty firmy long time liner. Specjlizujemy się również w usuwaniu makijaży permanentnych oraz ich poprawianiem. jesteśmy na rynku od 1995 roku, posiadamy bardzo duże doświadczenie. Wykonujemy makijaże permanentne ust, brwi oraz oczu. Galeria makijażu permanentnego znajduje się na naszej stronie www.liera.pl.
 • makijaz.zdrowieiuroda-gw.pl makijaż permanentny ust

  Firmy wg branży
  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ciekawą ofertę gabinetu kosmetycznego Zdrowie i uroda prowadzonego przez Annę Wargin i Artura Malczyńskiego. Nasza placówka mieści sie w Gorzowie Wielkopolskim i specjalizuje się w wykonywaniu makijażu permanentnego oczu i ust oraz brwi metodą włosków i cieniowania. Wykonujemy też zabiegi kosmetyczne przy użyciu innowacyjnych metod oraz nowoczesnych sprzętów: mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, oxybrazję jak również mezoterapię igłową. Zapewniamy bezpieczne barwniki używane do wykonywania makijażu oraz ich zgodność z międzynarodowymi normami. Zapraszamy na stronę.


:: Poznań permanentny ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.studioperfekcja.pl

Ulica: Stróżyńskiego 9

Miasto: Poznań
Kod: 60-655
NIP:

Telefon:
Opis:

Makijaż permanentny pojawił się w Polsce w 1992 roku na 1 Kongresie Kosmetycznym PSK. Od tego czasu stał się usługą dla wszystkich kobiet, które rano się spieszą.
Jako kosmetyczka- linergistka z ponad 16-letnim doświadczeniem zawodowym zapraszam do salonu [url=http://www.studioperfekcja.pl/makijaz-permanentny]makijażu permanentnego w Poznaniu[/url].