Podobne strony

 • Wójcik Dental Clinic wybielanie zębów Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Wójcik Dental Clinic, to klinika jakiej lekarze dysponują duże doświadczenie w leczeniu oraz profilaktyce infekcji jamy ustnej. Doświadczenie nabyte w wieloletniej karierze stomatologicznej i odbyte kursy z obszaru implantologii a także ortodoncji ma ogromne przełożenie na pacjenta. Klinika mieści się w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 3. Pacjenci są podejmowani w godzinach pracy kliniki, a zatem w godz. 8-20 od poniedziałku do piątku i soboty od 8 do 14. W Wójcik Dental Clinic zaświadczane są usługi powiązane z protetyką, ortodoncją a także zaawansowane usługi należące do chirurgii stomatologicznej wykonywanej w znieczuleniu. Więcej na witrynie WWW.
 • ESTEDENT

  Medycyna i zdrowie
  Gabinety dentystyczne Estedent zajmują się stomatologią zachowawczą, implantologią, protetyką oraz ortodoncją. Podejmujemy się leczenia ubytków próchnicowych, a jeśli bakterie zaatakowały miazgę zęba, przeprowadzamy leczenie endodontyczne. Zezwala ono na uniknięcie usuwania zębów także w bardzo ciężkich przypadkach nieodwracalnego zapalenia miazgi. Przyjmujemy na wizyty nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Najmłodszym zapewniamy bezstresowe oraz spokojne zapoznanie się z gabinetem, ponieważ wiemy, że od tego zależy, czy dziecko będzie przychodziło chętnie na niezbędne zabiegi. Więcej na stronie.
 • Salon kosmetyczny Warszawa - instytut-urody.com

  Medycyna i zdrowie
  Prowadzony przez nas NEWLOOK's Institute to salon kosmetyczny warszawa mieszczący się w samym sercu Warszawy. W salonie tym dzięki specjalistycznym zabiegom jak mezoterapia igłowa warszawa, staniesz się piękniejsza, cofniesz wskazówki na swoim biologicznym zegarze. Oferujemy takie zabiegi jak bańka chińska, cosmelan, endermologia, fala akustyczna czy też thermolifting RF. Więcej o ofercie na naszej stronie internetowej.


:: Fotoodmładzanie warszawa - honmed.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://honmed.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Gabinet stomatologiczny HONmed od wielu lat specjalizuje się w usługach stomatologicznych - począwszy od endodoncji, a skończywszy na laserowym leczeniu nadwrażliwości. Wizytówką naszych usług jest doświadczony zespół, rozwijanie kompetencji poprzez innowacyjne szkolenia, bezpieczeństwo oraz wysoka jakość wykonania, której gwarancją są nowoczesne sprzęty, które wykorzystujemy podczas każdego zabiegu.