Podobne strony

 • PUH Cortex II

  Eko-biznes
  Strona o odpadach oraz o wszystkim co się wiąże z ich usuwaniem i utylizacją.
 • Orwak Polska Sp. z o.o.

  Eko-biznes
  Urządzenia do sortowania, prasowania i odzyskiwania odpadów.
 • Comal Sp. z o.o.

  Odpady
  W ofercie firmy znajdziesz: wykonywanie prac antykorozyjnych na lądzie i morzu, wysokociśnieniowe oczyszczanie powierzchni betonowych, udrażnianie i czyszczenie rurociągów oraz odbiór, transport i utylizację odpadów przemysłowych.
 • Ekoinfo.pl

  Serwisy informacyjne
  Jest to serwis informacyjny poruszający tematykę ochrony środowiska. Znajdziesz wszelkie normy prawne, ustawy i przepisy regulujące gospodarowanie odpadami, gruntami, a także dowiesz jakie opłaty i kary przewidziane są za zanieczyszczanie. Duży dział poświęcony jest odpadom (technologie, urządzenia utylizacyjne, ewidencja). Ponadto zamieszczono tutaj dużo informacji na temat zarządzania środowiskowego oraz przegląd prasy i oferty pracy.
 • Technologia R.E.C.I.

  Recycling
  Dokładny opis technologii pozwalającej na przekształcanie odpadów komunalnych i/lub szlamu za pomocą procesu „na zimno” w materiały wykorzystywane w budownictwie. Proces ten umożliwia przetwarzanie każdej ilości i rodzaju odpadów komunalnych, nie jest szkodliwy dla środowiska i dlatego jest korzystniejszy niż tradycyjne metody usuwania odpadów (wysypiska, spalarnie), które powodują poważne i nieodwracalne zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Ma również zalety ekonomiczne: mniejsze koszty realizacji, niższe koszty zarządzania oraz możliwość sprzedaży produktów finalnych. Wszelkie szczegóły znajdziesz na stronie.


:: Redskip - wywóz gruzu i śmieci ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.redskip.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP: 5833164573

Telefon: 222706050
Opis:

W redskip oferujemy wywóz gruzu i śmieci w kontenerach w atrakcyjnych cenach. Nasze usługi świadczymy w kilku największych miastach kraju, są to m.in. Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław. Wywozimy gruz i śmieci, odpady z budowy remontu, papę, materiały izolacyjne, meble i inne. Jeśli masz jakiś nietypowy odpad to zapraszamy do kontaktu. Dzięki temu, że posiadamy różne rozmiary kontenerów możemy sprostać większości wymaganiom zarówno firm jak i klientów indywidualnych.