Podobne strony

 • Marcin Kowalski

  Ekonometria
  Prywatna strona, na której znajdują się między innymi wykłady z ekonometrii.
 • Szkoła Giełdowa

  Giełda - inne
  Strona pozwala zapoznać się z możliwościami udziału w kursach Szkoły Giełdowej prowadzonej przez GPW w ramach porozumienia z ośrodkami akademickimi. Na witrynie znajdziemy miasta, w których można uczęszczać na zajęcia szkoły, program zajęć oraz formularz zgłoszenia.
 • Psychologia

  Ściągi, materiały
  Ze strony można pobrać materiały, które autorka witryny zebrała podczas swoich studiów.
 • Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej

  Galerie
  Galeria zajmuje się promocją polskiej i zagranicznej sztuki współczesnej w trzech oddziałach w Słupsku oraz w Ustce. Działalność placówki skupia się na organizacji sesji teoretycznych, festiwali sztuki, sympozjów, plenerów, spotkań oraz publicznych dyskusji o sztuce. Na stronie zamieszczono informację o galerii oraz aktualnych imprezach.
 • SoftWare - konferencje i wydawnictwa

  Wydawnictwa informatyczne
  Firma jest wydawcą czasopism branży komputerowej (SoftWare2.0 i LinuxPlus) oraz organizatorem konferencji teleinformatycznych. Na stronie dostępne są opisy zawartości ostatnich numerów magazynów (również CDRom), przegląd archiwaliów, zwiastuny kolejnych wydań i plan wydawniczy na bieżący rok. Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany udziałem w konferencji, możesz on-line zarezerwować sobie miejsce, zamówić materiały wprowadzające w temat oraz przejrzeć plan konferencji na najbliższe pół roku.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: marcinmanka.com ::

Nasza ocena:
Adres: marcinmanka.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Coach to nie tylko profesja, to przede wszystkim sposób myślenia i odbierania rzeczywistości. Jest to też filozofia bycia. Dzięki posiadanym cechom dobry „trener umysłu” jest w stanie odpowiednio ukierunkowywać trenowaną osobę. Uaktywnia w niej nieznane regiony świadomości, aby osiągała nieosiągalne, zdobywała szczyty swoich możliwości w różnych obszarach życia.