Podobne strony

 • Samsung Electronic Polska Sp. z o.o.

  Koncerny
  Oferowane przez firmę produkty obejmują następujące branże: sprzęt RTV (magnetowidy, wieże, odtwarzacze DVD, telewizory, kamery), sprzęt agd (lodówki, kuchnie mikrofalowe, odkurzacze), telefony komórkowe oraz sprzęt komputerowy (monitory, twarde dyski, napędy CD i DVD). Dzięki zamieszczonym na stronie informacjom możesz zapoznać się z parametrami proponowanych produktów, obejrzeć ich zdjęcia oraz dowiedzieć się więcej o samej firmie.
 • "Univers" - sklep internetowy

  AGD
  W ofercie sklepu znajdziesz sprzęt RTV i AGD, artykuły komputerowe, ozdoby i dekoracje i inne. Na stronie zdjęcia i opisy proponowanych produktów.
 • ABC Hurtownia Części Zamiennych

  AGD
  Prezentacja sklepu, który prowadzi hurtową sprzedaż części zamiennych i zapasowych AGD do produktów firm Zelmer, Niewiadów oraz Meska. Ponadto na stronie zamieszczona jest oferta prezentująca sprzęt AGD wyżej wymienionych producentów.
 • PPUH WOLTEL

  AGD
  Firma oferuje sprzęt AGD: pralki, lodówki, zmywarki, piecyki, sprzęt kuchenny itp. Na stronie prezentacja produktów.
 • Zepter International Poland

  AGD
  Leczenie światłem, lampy bioptron, vaksy, urządzenia... Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić prezentację - zajrzyj na stronę.


:: Sprzęt AGD - eldomagd.eu ::

Nasza ocena:
Adres: http://eldomagd.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

PROMIS to firma, która działa na rynku od 1989 roku. Dostarcza wysokiej jakości sprzęty AGD, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Ta polska firma dba o jakość oferowanych produktów. Nabywając je można mieć pewność, że urządzenia będą działały długo i bez żadnych problemów. Dostępne są w atrakcyjnych cenach, przystępnych dla każdego.