Podobne strony

 • Giersz

  Kominki
  Zakład wykonuje kominki domowe z paleniskiem otwartym oraz wkładami żeliwnymi. W serwisie katalog wkładów z wymiarami, mocą grzewczą oraz ceną. Także prezentacja gotowych zestawów oraz piecokominów.
 • Hajduk Kominki

  Kominki
  Firma produkuje wkłady oraz obudowy kominkowe w produkcji jednostkowej oraz seryjnej. Współpracuje z wieloma firmami europejskimi. W ofercie wiele modeli w różnym wykończeniu oraz asortyment dodatków.
 • Kowalstwo Kadłubicki

  Konstrukcje metalowe
  Zakład kowalstwa artystycznego wykonuje balustrady, bramy i inne elementy ogrodzeń oraz wyroby ozdobne z profili kutych i walcowanych zabezpieczonych antykorozyjnie.
 • MARMURY CENTRUM LUBLIN S.C.

  Piasek, kruszywa
  Spółka zapewnia dostawę wielu rodzajów kamieni naturalnych, środków chemicznych do pielęgnacji, elementów wykończenia wnętrz i architektury. W swojej ofercie proponuje trawertyny, marmury, piaskowce, granity konglomeraty. W asortymencie znajdują się płytki podłogowe, blaty kuchenne i meblowe, stoły, parapety. W witrynie katalog kolorów i dostepnych surowców.
 • Barok Kominki

  Materiały wykończeniowe
  Zakład projektuje i buduje niestandardowe kominki. W skład oferty firmy wchodzą: systemy ogrzewania wnętrz, żeliwne wkłady kominkowe oraz kominki stylowe, nowoczesne i rustykalne. Na stronie katalog wyrobów i charakterystyka produktów.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: kominki Wrocław i oklice,kompleksowo-gwarancja ::

Nasza ocena:
Adres: www.sloninka.pl

Ulica: Oławska 1b Stary Górnik,, sloninka.pl

Miasto: Oława
Kod: 55-200
NIP: 8871330348

Telefon: 607671150
Opis:

Kominki wrocław wykonujemy z różnorodnych materiałów. Od ich wyboru zależy ostateczna cena projektu i termin jego wykonania. Stosujemy między innymi nadzwyczaj wytrzymały i praktyczny granit – o pięknych strukturach ziarna (czemu kamień zawdzięcza swą nazwę – łac. granum znaczy ziarno). Używamy także pięknych marmurów – cenionych od czasów starożytnych. Chętnie proponujemy wdzięczny w obróbce trawertyn – nazywany egipskim alabastrem czy piaskowce o pięknych, wyrazistych barwach. www.sloninka.pl