Podobne strony

 • Plantator

  Botanika
  Strona jest bardzo rozbudowanym internetowym poradnikiem ogrodniczym, gdzie znajdziesz dokładne opisy roślin przeznczonych do uprawy w domu i na działce (warzywa i zioła). Każda roślina jest dokładnie opisana, dowiesz się jakich zabiegów pielęgnacyjnych wymaga oraz kiedy i jak się ją sadzi. Witryna zawiera także szeroki wybór publikacji na temat: rodzajów gleb, nawożenia, kompostowania itd.
 • Orangepol

  Owoce i warzywa
  Firma oferuje owoce (również cytrusowe) i warzywa. Na stronei znajdziesz prezentację asortymentu.
 • Encyklopedia Wegetariańska

  Wegetarianizm
  Chociaż powszechnie wiadomo o korzyściach dla zdrowia płynących ze stosowania diety roślinnej, jednak nie każdy zna zalety pokarmu pojawiającego się na naszych stołach. Miejmy nadzieję, że w ich poznaniu pomoże ta encyklopedia.
 • Zioła i przyprawy naszej kuchni

  Kuchnia, gotowanie
  Opisy przypraw i ziół powszechnie stosowanych w naszych kuchniach, wraz z ich właściwościami, powszechnym zastosowaniem i ciekawostkami.
 • BluePasaż

  Kosmetyki
  Sklep internetowy oferujący naturalne kosmetyki wspomagające odchudzanie, propolis, aloes i inne.


:: www.czarny-czosnek.net czarny czosnek ::

Nasza ocena:
Adres: http://czarny-czosnek.net

Ulica: Rudno 6

Miasto:
Kod: 78-220
NIP: 6462018960

Telefon:
Opis:

Pasta z czarnego czosnku, czarny czosnek z miodem zmielony na pastę, czarny czosnek w łupinach lub bez łupin to propozycje eko oferty, jaką w Rudnie, w województwie zachodniopomorskim realizuje firma EkoPrzetwórstwo Janusz Bąk. Działamy na rynku żywności ekologicznej, zajmując się na co dzień przetwórstwem warzyw. Ekologiczne produkty czosnkowe, jakie znajdują się w naszej ofercie obejmują też całe główki czarnego czosnku oraz proszek z czarnego czosnku, a wszystkie produkty dystrybuujemy w ramach sklepu online czarny-czosnek.net. Życzymy zdrowia i udanych zakupów!