Podobne strony

 • Akademia Medyczna w Warszawie

  AM w Warszawie
  Znajdujemy tu serwis informacyjny ukazujący nam całą strukturę Akademii Medycznej w Warszawie. Dowiadujemy się min. o: władzach AM, administracji, jednostkach AM, edukacji, badaniach naukowych, aktualnościach, studentach, rekrutacji, historii AM.
 • Farby w Polsce

  Serwisy Informacyjne
  Serwis dla firm branży chemii budowlanej oraz farb. Na stronie linki do stron www i porady oraz informacje o dystrybutorach. Także informatory prasowe i wydawnictwa branżowe.
 • Serwis PYRLANDII

  Portale o grach
  Serwis traktuje o grach komputerowych, świecie maszyn PC, a także internecie. Na jego łamach zamieszczono szereg ciekawych, świeżych newsów dotyczących tych dziedzin. Ponadto znajdziemy tu recenzje popularnych gier, kąciki tematyczne (Q3, RTS, Tawerna, Fantazy Mp3), T&T i wiele innych informacji.
 • Chlip

  Serwisy informacyjne
  Prywatny serwis sieciowy : teatr jednego aktora w sieci, kultura, sztuka, rozrywka, internet, jednoosobowy newsroom, pionierski automat do pisania bajek, baza autorskich felietonów, recenzji, przemyśleń, informacje użyteczne i mniej użyteczne, a także zupełnie bezużyteczne. Całość w niezapomnianym wystroju i niepowtarzalnym klimacie.
 • Portal tp internet

  Serwisy informacyjne
  Najnowsze informacje aktualizowane przez całą dobę. Baza prawa polskiego, portal edukacyjny, bezpłatne konta pocztowe.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Mirsk.eu ::

Nasza ocena:
Adres: http://mirsk.eu

Kategorie:

Opis:

Mirsk.eu to serwis informacyjny stworzony z myślą o mieszkańcach oraz turystach, którzy interesują się miastem Mirsk. Wymienione na stronie Mirsk.eu kategorie informacji to m.in.: felieton;galeria zdjęć;historia;imprezy;pomagamy;praca,ogłoszenia; turystyka;zabytki. Mirsk położony jest w bardzo interesującej okolicy, w województwie dolnośląskim nad rzeką Kwisą.Zachęcamy do kontaktu z Mirsk.eu za pomocą e-mail: kontakt@mirsk.eu oraz bezpośrednio w siedzibie biura przy ul.Betleja18(FENIX)w Mirsku.