Podobne strony

 • Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami "Delta" S.C.

  Agencje nieruchomości
  Biuro specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami tj. sprzedaży i wynajmie lokali mieszkalnych i apartamentów, sprzedaży działek budowlanych i letniskowych, sprzedaży i wynajmie domów mieszkalnych, sprzedaży lub wynajmie obiektów na zlecenie developera, sprzedaży i wynajmie powierzchni komercyjnych oraz pozyskiwaniu terenów i obiektów na zlecenie inwestorów. Ponadto biuro świadczy usługi wyceny nieruchomości, regulacji stanów prawnych, pośrednictwo w uzyskaniu kredytów hipotecznych, a także doradztwo w zakresie inwestycji.
 • Biuro Wycen Nieruchomości Real S.C.

  Rzeczoznawcy nieruchomości
  Real S.C. proponuje usługi w zakresie: wyceny w formie operatów szacunkowych; doradztwo inwestycyjne; ekspertyzy; analizy rynków nieruchomości; kosztorysy; usługi budowlano-remontowe; podziały geodezyjne i architektoniczne; pośrednictwo w obrocie nieruchomościami; pośrednictwo w uzyskaniu kredytów hipotecznych.
 • Biuro Kosztorysowania i Analiz - "A.J. KIELJAN"

  Wycena, kosztorysowanie
  Firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu: doradztwa technicznego i kosztowo-ekonomicznego dla inwestycji, kosztorysowania robót budowlano-montażowych, wykonywania analiz finansowo-ekonomicznych przedsięwzięć inwestycyjnych. Na stronie znajdziesz wykaz ważniejszych zrealizowanych projektów.
 • Daytrader

  Zlecenia on-line
  Stworzona przez Dom Maklerski BMT internetowa platforma transakcyjna skierowana do aktywnych inwestorów, za pomocą której (po zarejestrowaniu) mogą oni dokonywać czynności kupna/sprzedaży papierów wartościowych. Uczestnictwo w systemie wiąże się z dostępem do notowań giełdowych. Poza tym można tutaj znaleźć informacje tłumaczące istotę przedsięwzięcia oraz artykuły prasowe opisujące Daytradera.
 • Stabil - architekci i inżynierowie

  Usługi architektoniczne
  Firma Stabil oferuje usługi m.in. w zakresie doradztwa i analizy przy wyborze terenów inwestycji, dokładnego nadzóru inwestycyjnego czy prowadzenia przetargów. Tutaj dowiesz się wszystkiego o zrealizowanych projektach oraz partnerach w działalności.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: www.investment-magnet.com Nieruchomości komercyjne ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.investment-magnet.com

Ulica: AKACJOWA 4

Miasto:
Kod: 62-002
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Przedmiotem aktywności firmy Investment Magnet, jest świadczenie wszechstronnych usług w zakresie polecania projektów inwestycyjnych ze szczególnym nastawieniem na inwestycje w przemyśle oraz nieruchomościach handlowych. Drogi Inwestorze, jeżeli masz pomysł na inwestycję, serdecznie zapraszamy do współpracy. Wspomożemy Cię we wszystkich formalnościach oraz uzgodnimy najlepsze warunki do podpisania umowy. Dzięki naszej firmy zaoszczędzisz cenny czas oraz pieniądze. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat współpracy z naszą firmą.