Podobne strony

  • X13.pl - sklepy PrestaShop

    Ekonomia
    X13.pl - to nowoczesny sklep dla wszystkich teraźniejszych jak i przyszłych właścicieli sklepów internetowych zbudowanych na platformie PrestaShop. Oferujemy szablony PrestaShop, moduły, modyfikacje jak i usługi do tego właśnie systemu. Wszystkie dodatki w naszym sklepie stworzone są przez Nas, na potrzeby polskiego e-rynku. Teraz możesz rozbudować swój sklep bardzo łatwo z Nami. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.
  • Sklepy PrestaShop

    Sklepy internetowe
    Chciałbyś ze swoją ofertą wyjść do klientów z sieci? Jeżeli tak zapraszamy do kontaktu z firmą XIRshop, która od początku do końca zajmie się tworzeniem Twojego sklepu internetowego. Jako że mamy ogromną wiedzę i ponad pięcioletnie doświadczenie nie masz się czego obawiać. Zajmiemy się tutaj w zasadzie wszystkim, a nawet pomagać Ci będziemy już po jego stworzeniu. Choćby przez pozycjonowanie.


:: PrestaPros - Wdrożenia Presta Shop ::

Nasza ocena:
Adres: http://prestapros.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Działalność firmy PrestaPros z Krakowa polega na wdrażaniu sklepów, czym zajmuje się od 2008 roku. Platforma, jaką zapewnia, jest prosta w obsłudze. Klienci mają też dostęp do kodu strony. Oferowane sklepy są wyposażone w najlepsze moduły. Rozwiązania, jakie proponuje klientom, są przystępne cenowo. Zespół firmy stanowią specjaliści UX, specjaliści z online marketingu, a także programiści i graficy – wszyscy dysponujący wieloletnim doświadczeniem w branży.