Podobne strony

 • GRANIMEX marmury

  Firmy wg branży
  Żadna z konkurencyjnych firm nie zapewnia tak dużego wyboru kamienia naturalnego jak GRANIMEX WIĘCKO, dysponujący ponad 100 gatunkami tego surowca. Największym zainteresowaniem cieszy się granit, marmur, konglomerat a także trawertyna. Wykorzystanie ich w produkcji schodów, podłóg, blatów i parapetów gwarantuje doskonałe efekty wizualne. Najwyższa jakość materiałów zapewnia nie tylko wspaniałą estetykę ale i wieloletnią funkcjonalność. Surowce te poddane właściwiej obróbce charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Do ich pielęgnacji warto zastosować odpowiednie środki czystościowe. Firma proponuje klientowi niesamowicie duży wybór artykułów tego typu. Dostarcza również wyrobów z brązu w postaci ozdób nagrobkowych. Zapraszamy na tę stronę internetową:
 • Granimex Więcko granit

  Firmy wg branży
  Zachęcamy do współpracy z uznanym na rynku importerem i dystrybutorem najlepszej jakości kamienia - firmą GRANIMEX WIĘCKO S. J. z Warszawy. Rozpoczęcie aktywności datujemy na 1990 rok i od tamtej pory wypracowaliśmy sobie tak jak doskonałe relacje z naszymi zagranicznymi kontrahentami i z powodzeniem rozwinęliśmy sieć dystrybutorów na terenie Polski. Posiadamy wielkie zaplecze magazynowe, stąd też zapewniamy pełną przystępność proponowanych artykułów.
 • Blaty kuchenne

  Dom i wnętrza
  Kamień jako naturalny materiał, znajduje coraz większe przeznaczenie. Szeroką propozycję w tym kształcie prezentuje firma Dunkam proponując piękne wzornictwo i kształt jako końcowy efekt wykończenia parapetów, kuchni, schodów. Blaty granitowe w połączeniu z drewnem na tle jednolitej ściany sprawiają wspaniałe i cudowne kompozycje, dając wnętrzu niepowtarzalny charakter.
 • Posadzki granitowe zkamienia.pl

  Dom i wnętrza
  W ofercie firmy znajdą Państwo elementy wykończenia kuchni, łazienki oraz salonu. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, tworzymy elementy ze starannie wyselekcjonowanych kamieni z różnych stron świata. Oprócz tradycyjnych granitów, marmurów znaleźć można nowoczesne materiały, takie jak: konglomeraty czy spieki kwarców. Dzięki czemu wnętrze Państwa domu będzie wyjątkowe.
 • Granitex - blaty kuchenne, parapety, schody z kamienia.

  Firmy wg branży
  Blaty granitowe są niezwykle odporne oraz wyglądają efektownie. Znakomicie pasują do każdej kuchni czy łazienki bez względu na aranżację. Szeroka gama kolorystyczna i niepowtarzalna faktura pozwala dopasować je idealnie do Państwa potrzeb. Zakład kamieniarski Granitex z Białegostoku to jeden z najlepszych producentów blatów kuchennych, parapetów czy schodów z kamienia w Polsce. Jego wyroby obejrzeć można w nowo otwartym salonie na ulicy Elewatorskiej 29 w Białymstoku.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: www.malexbud.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.malexbud.pl

Ulica: Kaczorówka 1A/11

Miasto: Kraków
Kod: 31-264
NIP: 9451792025

Telefon: 511 594 087Kategorie:

Opis:

Firma Ogólnobudowlana Malexbud została założona w 1997 roku. Siedziba przedsiębiorstwa umiejscowiona jest w Krakowie. Firma świadczy wszechstronne usługi inwestycji budowlanych. Przez lata funkcjonowania na rynku, firma uzyskała duże doświadczenie jak również zaufanie swoich współpracowników. Wszelkie oferowane usługi są na najwyższym poziomie. Oferujemy realizację zleceń pod klucz. Naszym klientom gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym etapie prac. Wszystkich, którzy pragnęliby zapoznać się z pełnym obszarem wykonywanych przez nas usług, zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.