Podobne strony

  • Http://fotobudka.pl

    Firmy wg branży
    Przedsiębiorstwo Fotobudka.pl specjalizuje się w usługach z zakresu sprzedaży i wynajmu budek fotograficznych na terenie całego kraju. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, jest jedną z pierwszych firm działających na terenie całego kraju tego typu. Klienci mogą liczyć na fotobudki idealne na potrzeby eventów plenerowych, wydarzeń kulturalnych czy imprez firmowych.
  • Fotobudka na wesele, nietypowe atrakcje weselne | Kraków

    Kultura i sztuka
    Fejsbox to przenośna budka fotograficzna, coraz częściej wykorzystywana na przyjęciach weselnych i służbowych eventach. Fejsbox jest automatem do robienia zdjęć wyposażonym w ekran dotykowy z przyjemnym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika. Działamy głównie na terenie Śląska. Fejsbox to idealny sposób na rozruszanie każdej imprezy, niezapomniana zabawa i mnóstwo śmiechu. Chcesz wynająć fotobudkę na swoje wesele, urodziny, studniówkę, imprezę? Skontaktuj się z nami!


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Fotobudka na wesele Kraków ::

Opis:

Słodka Fotobudka na wesele to idealne rozwiązanie dla osób które poszukują niebanalnych rozwiązań. Gwarantujemy ciekawe i kolorowe tła, śmieszne gadżety a także transport w określone miejsce. Z wykonanych zdjęć możecie również zamówić śliczne albumy do których zostaną wklejone zdjęcia z naszej Słodkiej Fotobudki.