Podobne strony

 • Dermedica

  Choroby alergiczne
  Strona informująca o zakresie usług (kosmetologia lekarska, chirurgia dermatologiczna i estetyczna, arelgologia, dermatologia) świadczonych przez zakład opieki zdrowotnej.
 • A.G. Klinik - Klinika Chirurgii Estetycznej

  Szpitale i kliniki
  Na stronie dowiesz się na czym polega chirurgia estetyczna oraz poznasz zakres działania kliniki.
 • STUDIO LASER Gabinet Depilacji Laserowej

  Gabinety odnowy biologicznej
  STUDIO LASER specjalizuje się w trwałym, nieinwazyjnym usuwaniu owłosienia z dowolnej części ciała. Bezpłatne konsultacje dermatologiczne zapewniają gwarancję i bezpieczeństwo zabiegu. Na stronie znajduje się również oferta likwidacji zmarszczek i powiększania ust, a także lokalizacja oraz cennik.
 • Centrum Dermatologii Estetycznej Derma-Puls

  Dermatologia
  Zaproszenie do wirtualnej wycieczki po Centrum. Oferuje ono szeroki zakres usług z zakresu dermatologii estetycznej, zabiegi dermatochirurgiczne, krioterapię. Na stronie zamieszczono ponadto: krótką biografię założycielki, prezentację efektów, informacje o zabiegach i terapii laserowej.
 • BATA-MED

  Salony kosmetyczne
  Salon kosmetyki estetycznej, bezbolesna depilacja laserowa urządzeniem Light Sheer, fotoodmładzanie, kosmetyki Babor. Szczegóły - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Usuwanie zmarszczek - mediartclinic.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://mediartclinic.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Medycyna estetyczna w naszym ujęciu to dążenie do równowagi pomiędzy wewnętrzną młodością, zdrowiem i pięknem. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam poznać i wypracować własne, skuteczne rozwiązania, które wydobywają piękno wprost. Zapraszamy do dokładnego przyjrzenia się proponowanym przez nas usługom, będzie to naprawdę znakomita decyzja. Jesteśmy o tym przekonani.