Podobne strony

 • Reklama w wyszukiwarce (SEM)

  Komputery i internet
  Skuteczna reklama w wyszukiwarce WP.PL i sieci kontekstowej. Możesz dotrzeć do blisko 12 mln internautów! Płacisz tylko za wejście klienta na Twoją stronę.
 • Ubezpieczenie ocp

  Ekonomia
  Jeżeli chcesz porównać różne OC przewoźnika, warto zajrzeć na stronę dlaprzewoznika.pl. Jest to miejsce w Internecie, gdzie online możesz wybrać polisę ubezpieczeniową dla firmy spedycyjnej czy przewozowej oraz bezpiecznie za nią zapłacić. Nasza porównywarka OC przewoźnika jest nowoczesnym narzędziem, które oszczędza czas klientów. Już w minutę możesz z własnego komputera sprawdzić, która polisa jest najlepsza, bez konieczności odwiedzania kilku towarzystw ubezpieczeniowych.
 • KOAL - kursy CPC

  Oświata i edukacja
  Znajdujesz się na profilu firmy KOAL. Od dłuższego czasuKOAL prowadzi szkolenia do uzyskania licencji spedycyjnej. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminu. Oferujemy kompetentną opiekę przez całe szkolenie. Organizujemy kursy w wielu miastach Polski. Uczymy także w językach obcych: angielskim, holenderskim, rosyjskim i niemieckim. Daty szkoleń dopasowujemy do możliwości kursantów. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest szybkie zdanie egzaminu, dlatego przeprowadzamy szkolenia w ciągu czterech dni. Naszym kursantom zapewniamy wliczony w cenę kursu poczęstunek. Osoby chętne zachęcamy do zapisu na kurs!
 • Kurs ADR, CPC, DGSA

  Motoryzacja i transport
  Specjalizujemy się w szkoleniach oraz kursach dla firm transportowych, spedycyjnych i dla kierowców. Oferujemy profesjonalne szkolenie praktyczne i teoretyczne ADR, CPC, TSL, DGSA, certyfikat kompetencji zawodowych. Zdobyta u nas wiedza pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej w transporcie, poszerza wiedzę i poprawia bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Kurs CPC oraz kurs ADR to najczęściej przeprowadzane szkolenia w transporcie. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i obsługujemy firmy Polski


:: Zarządzanie transportem Certyfikat kompetencji ::

Nasza ocena:
Adres: licencjanatransport.pl

Ulica:

Miasto: Książki
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zajmuję się doradztwem transportowym oraz obsługą firm w zakresie zarządzania, kierowania i koordynowania działalności firm transportowych.
Podejmę współpracę z firmami, które nie posiadają niezbędnego do uzyskania licencji transportowej certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika tzn. udostępnię, użyczę Certyfikat Kompetencji Zawodowych.
Obsługuję teren całego kraju! Nie musisz obawiać się kontroli i inspekcji wszystko odbywa się legalnie i zgodnie z prawem!