Podobne strony

 • Królak

  Akcesoria
  Witryna internetowa firmy Królak, która zajmuje się produkcją zabezpieczeń kół (nakrętki, śruby) przed kradzieżą. Na stronie przedstawione są oferowane produtky, a także zamieszczono informacje na temat firmy.
 • Car Hi-Fi

  Car Audio
  Firma Car Hi-Fi działa w branży car audio i zabezpieczeń samochodowych. Aktualnie w ofercie firmy znajduje się pełna gama markowych radioodtwarzaczy samochodowych firm: Sony, Vdo Dayton, Pioneer, Grundig, Panasonic, Kenwood, Blaupunkt, Daewoo. Ponadto firma wykonuje montaż zabezpieczeń samochodowych (alarmy, blokady, centralne zamki, immobilisery).
 • AUTO ALL

  Zabezpieczenia
  Firma zajmuje się kompleksową obsługą aut w zakresie montażu systemów alarmowych, immobiliserów, monitoringu i nawigacji GPS, zamków centralnych, zestawów GSM, systemów Car-Audio, CB-Radia, elektryki samochodowej. AUTO ALL prowadzi montaż, serwis oraz dystrybucję sprzętu.
 • Zabezpieczenie mechaniczne pojazdu przed kradzieżą

  Zabezpieczenia
  Generalny dystrybutor nowości na motoryzacyjnym rynku zabezpieczeń antykradzieżowych mechanicznej blokady przepływu paliwa OSA-1. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Współpracę z dystrybutorami i punktami montażu z terenu Polski i z zagranicy.
 • Seclock.eu - śruby i nakrętki zabezpieczające

  Firmy wg branży
  Śruby i nakrętki posiadają opatentowany wzór spirali z lewym i prawym ręcznym spiralnym rowkiem, co pozwala uzyskać mocną siłę zaciskową. Do zakręcania i odkręcania ich służy specjalny klucz naszej produkcji. Nasz produkt śruby i nakrętki zabezpieczające jest idealny do zabezpieczania drogich przedmiotów, przede wszystkim tych narażonych na kradzież i rabunek.


:: Styl Auto ::

Nasza ocena:
Adres: http://mcgard.pl/

Ulica: Ulanowskiego 23A

Miasto: Wrocław
Kod: 53-144
NIP:

Telefon: 71 338 49 99
Opis:

Styl Auto to firma, która zajmuje się dystrybucją produktów McGard. McGard to amerykańskim producent blokad mechanicznych do kół, a także nakrętek i śrub zabezpieczających. Wszystkie oferowane produkty cechują się najwyższą jakością oraz są rozpoznawalne na całym świecie. McGard oferuje również wiele innych, nowoczesnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, np. zabezpieczenia dla poduszek powietrznych, a także mocowania kół zapasowych.