Podobne strony

 • Astra

  Kawa i herbata
  Serwis przedstawia informacje o poznańskiej palarni kawy "Astra". Znajdziemy tutaj kompletną ofertę Astry oraz jej produkty.
 • Coffee Service j.v. Sp. z o.o

  Opakowania foliowe
  Automaty pakujące, palarnie kawy, piece pcs do prażenia, młyny, mieszarki, zgrzewarki, dozowniki, urządzenia do orzechów, torebki, opakowania, druk opakowań, komis urządzeń spożywczych, usługi pakowania. Produkty są na stronie pokazane szczegółowo i profesjonalnie.
 • Maspex Sp. z o.o

  Kawa i herbata
  Witryna hurtowni zajmującej się importem i dystrybucją śmietanki do kawy, kakao, kawy cappuccino i czekolady do picia. Firma oferuje tak znane marki jak: Coffeeta, LaFesta czy Puchatek. Firma produkuje także herbatę Ekoland.
 • Herbaciarnia "W Spichlerzu"

  Herbaciarnie
  Herbaciarnia mieści się w Spichlerzu Richtera przy Zamku Książąt Pomorskich, możesz w niej nabyć kawę, herbatę i akcesoria z całego świata. Herbaciarnia czynna jest codziennie w godzinach od 10 do 20.
 • Cafe Verte

  Kluby, puby, kawiarnie
  Do małej, przytulnej, sprawiającej wrażenie prywatnego mieszkania artysty fotografika kawiarenki - galerii koniecznie trzeba raz na jakiś czas wstąpić. Sącząca się cicho muzyka, ściany pełne zdjęć, leżące na stolikach książki, czasopisma i albumy oraz pyszne, domowej roboty ciasto, a na chłodniejsze dni, aromatyczne grzane wino to doskonała alternatywa dla gwarnych i hałaśliwych pubów.


:: Tommycafe.pl - kawa i herbata ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tommycafe.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Poznaj Tommy Cafe - palarnię kawy i importera herbaty, który od wielu lat sprowadza różnorodne gatunki kaw i herbat z najrozmaitszych części świata. W Tommy Cafe można znaleźć ogromny wybór kaw i herbat, jak również akcesoria do ich parzenia i wiele innych dodatków. Tommy Cafe wyróżnia się tym, że sprzedaje świeżo paloną kawę, przez co ma ona wyjątkowy smak i aromat.