Podobne strony

 • AutoInfo - www.AutoInfo.pl

  Internetowe autogiełdy
  Oferty sprzedaży samochodów: zaawansowane wyszukiwanie.
 • Ford Euro Car

  Ford
  Oferta dealera Forda: zdjęcia, wyposażenie i ceny wszystkich modeli, tabela rat, informacje o promocjach i nowości rynkowe a także tabelaryczny spis używanych samochodów do sprzedania.
 • AGROSTAR s.c. - Kalisz

  Star
  Zdjęcia i podstawowe dane o samochodach z oferty Stara.
 • BIOtronik

  Sprzęt medyczny
  Handel sprzętem, wyposażeniem i kosmetykami dla solariów i gabinetów kosmetycznych. Meble, regały, aparaty do galwanizacji i jonoferezy, peelingu, masażu, elektrostymulacji, liftingu i elektromasaży itd. Informacje na temat produktów i cennik.
 • ArtDom

  Sprzęt audio
  Firma handlowa oferująca artykuły AGD i RTV, prowadzi największy salon sprzedaż w Łodzi. Na stronie linki do producentów, oferta, promocje i zasady sprzedaży ratalnej.


:: Medycyna Estetyczna Jean Baptiste ::

Nasza ocena:
Adres: http://jeanbaptiste.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W Klinice Urody & SPA Jean Baptiste stosuje się wyłącznie najnowsze technologie — dysponuje ona nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem zabiegowym. Wśród przykładów fachowych usług wymienić można takie zabiegi jak mezoterapia mikroigłowa, kriolipoliza, usuwanie owłosienia, oxybrazja i zamykanie naczynek krwionośnych. Klinika posiada bogatą ofertę masaży. Wykonuje też aromaterapię. Oferuje klientom organizację wyjątkowych wieczorów panieńskich.