Podobne strony

 • e-floppy :: wirtualna dyskietka

  Społeczność internetu
  E-Floppy - Wirtualna Dyskietka jest to twój dysk wirtualny, dzięki któremu bez znajomości programów ftp możesz załadować lub sciągać pliki z każdego miejsca na świecie. Do konta masz dostęp przez 24/h na dobę. Możesz go używać w pracy, w domu, a także udostępniać znajomym. Wirtualna dyskietka ma 4 MB.
 • Serwery wirtualne - hosting

  Dostawcy internetu
  Strona dostawcy usług internetowych, który ma w swej ofercie konta pocztowe i serwery wirtualne administrowane przez www. Na stronie szczegóły oferty.
 • "helper" - zastosowania informatyki

  Dystrybutorzy sprzętu
  Witryna firmy świadczącej szeroki zakres usług informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Budowa i obsługa systemów informatycznych. Na stronie szczegóły oferty.


:: Kopia Stacji (Backup Station) ::

Nasza ocena:
Adres: http://backup-station.com

Ulica: Tokarska 8

Miasto: Wrocław
Kod: 53-212
NIP:

Telefon:
Opis:

System kopii bezpieczeństwa w sieci lokalnej dla systemów Windows, jak stacje robocze i serwery. Pracuje w grupie roboczej, jak i w domenie Windows. Obsługuje komputery z systemami Home, Business, Professional, Ultimate oraz Windows Server. Zapewnia regularną i automatyczną kopię całych systemów i danych. Możliwość odtworzenia systemów z obrazu, jak i dysków pomocniczych z danymi. Centralne zarządzanie systemem kopii. Zabezpiecza przed utratą danych i przeznaczone dla administratorów sieciowych.