Podobne strony

  • Sklep detektywistyczny- podsłuchy, kamery szpiegowskie

    Elektronika
    Oscor istnieje od 2009 roku. Działamy w branży profesjonalnych narzędzi szpiegowskich i urządzeń do ochrony przed podsłuchem. Nasz sklep detektywistyczny prowadzi sprzedaż na terenie całego kraju poprzez Internet jak i sklep mieszczący się w Zielonej Górze. W naszym bogatym asortymencie dostępne są liczne podsłuchy, wykrywacze podsłuchów, zagłuszacze itp. Pragnąc utrzymać wysoki standard w ramach działu handlowego wprowadziliśmy podział na kategorie tematyczne z naszymi urządzeniami.
  • Kamera samochodowa

    Sklepy internetowe
    Serwis carvideo.pl to informacje z rynku kamer samochodowych - testy, nowości, trendy. Strona jest niezwykle przydatna dla wszystkich osób zainteresowanych kamerami, którzy chcą otrzymywać na bieżąco najświeższe wiadomości. Można na niej znaleźć również ciekawostki, które są przeznaczone dla kierowców oraz wiele przydatnych danych na temat obowiązującego w Polsce prawa drogowego. Użytkownicy mogą ponadto przesyłać nagrane przez siebie filmiki.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Inteligentne auto z inteligentcar.pl ::

Nasza ocena:
Adres: inteligentcar.pl


Opis:

Takie rzeczy jak nawigacja samochodowa, kamery cofania czy monitory dvd są w dzisiejszych czasach standardem, który jest szeroko stosowany nie tylko w nowych samochodach. Są to funkcjonalności, które można spokojnie stosować w starszych autach i nie wymagają dużych nakładów finansowych. Oferujemy Państwu urządzenia typu kamery cofania, nawigacje czy monitory dvd/dvb w dobrych cenach.