Podobne strony

 • Sigma International (Poland) Ltd.

  Public relations
  Firma prowadzi działalność w branży public relations i zajmuje się organizacją konferencji prasowych, premierami produktów, studiami przypadków, monitoringiem prasy, przeprowadzaniem kampani promocyjnych, planowaniem i zakupem mediów itd.
 • Grupa Kreatywna

  Public relations
  Firma oferuje strategiczne public relations dla firm i instytucji chcących zakomunikować coś więcej niż samą obecność na rynku, a także szeroko pojęte usługi reklamowe i marketingowe. Na stronie oferta firmy.
 • TOTALART - Produkcja Muzyczna I Teatralna

  Studia nagrań
  Przygotowania i realizacja koncertów muzycznych. Komponowanie, wykonania nagrań muzycznych. Pisanie tekstów i scenariuszy. Reżyseria teatralna i dżwiękowa. Szczegóły oferty - na stronie.
 • Andrzej Popielski - Fotografie i wiersze

  Polska
  Strona dziennikarza i fotografa, z galerią pięknych fotografii koni, pejzażowych, artystycznych, przyrodniczych i innych. Na stronie także wybór wierszy autora. "Potraktuj tę stronę dla swojej przyjemności" - radzi Andrzej Popielski odwiedzającym jego stronę.
 • Kreacje Słowne

  Inne
  KREACJE SŁOWNE to narzędzie do wyróżnienia treści promocyjnych. Przez łatwość skojarzeń, niecodzienność obrazów, rymy, rytm wypowiedzi wydobywamy przekaz z szumu informacji oraz potęgujemy jego zapamiętanie.


:: AdCopy.pl Pisanie tekstów na zlecenie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.adcopy.pl

Ulica:

Miasto: Toruń
Kod: 87-100
NIP: 9562203948

Telefon:
Opis:

AdCopy to agencja copywriterska zorientowana na przygotowywanie treści dowolnego rodzaju – zarówno marketingowej i sprzedażowej, jak i typowo informacyjnej, np. o charakterze poradnikowym. Firma zajmuje się przede wszystkim pisaniem artykułów tematycznych, namingiem, tworzeniem opisów produktów i wymyślaniem haseł reklamowych. Oferta AdCopy jest skierowana w głównej mierze do małych firm, które poszukują profesjonalnego wsparcia copywriterskiego w korzystnej cenie.