Podobne strony

 • Licencjonowane biuro rachunkowe e-Bros

  Biura_rachunkowe
  Prowadzenie ksiąg handlowych, KPIR, ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzanie planów kont, sporządzanie polityki rachunkowości, sporządzanie list płac(etat, umowy zlecenia, prowadzenie kartotek kadrowych pracowników, prowadzenie gospodarki magazynowej, sporządzanie wszelkich deklaracji podatkowych np. ZUS, CIT-2, PIT-4, PIT-5, VAT-7, PIT-8A, PIT-8B, PIT-11 i inne. Sporządzanie bilansów rocznych, rachunku zysków i strat oraz sprawozdań finansowych według obowiązujących przepisów. Prowadzenie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami. Wystawianie przelewów, wyprowadzanie zaległości, prowadzenie ewidencji środków trwałych, załatwianie wszelkich spraw w URZĘDZIE SKARBOWYM i ZUS(po uzyskaniu pełnomocnictwa notarialnego).
 • METIS Biuro Rachunkowe Tomasz Jagoda

  Biura_rachunkowe
  Biuro Rachunkowe Metis w Warszawie oferuje usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Pomagamy w założeniu firmy.Na naszej stronie znajdziesz zasady współpracy,dane adresowe, plan dojazdu do siedziby naszego biura rachunkowego, oraz aktualnie obowiązujące promocje dla firm chcących podjąć z nami współpracę.
 • Biuro rachunkowe Warszawa

  Biura_rachunkowe
  TeWa Impex Sp.z o.o. jest firmą, która od 1991 roku nieprzerwanie służy swoim Klientom w zakresie różnorodnych usług księgowych. Zdobyte przez wiele lat pracy doświadczenie gwarantuje wysoką jakość i szybkość świadczonych usług.
 • Biuro Rachunkowe Warszawa

  Biura_rachunkowe
  Biuro Rachunkowe Warszawa, które w ramach obsługi podmiotów gospodarczych, świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy Świadectwo Ministerstwa Finansów.
 • Biuro Rachunkowe 24 Profesjonale biuro rachunkowe -Warszawa

  Ekonomia
  Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym. Obsługujemy firmy z Warszawy i okolic. Oferujemy pełen zakres usług księgowych oraz kadrowych dla spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, oraz spółek cywilnych.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Księgowość, Audyt, Podatki- Profesjonalne biuro rachunkowe ::

Nasza ocena:
Adres: www.verumaudyt.pl

Ulica: Leszno 15/64

Miasto: Warszawa
Kod: 01-199
NIP: 5272806990

Telefon:
Opis:

Firma audytorska i księgowa zajmująca się świadczeniem usług księgowych i audytorskich dla firm. Zajmujemy się audytem finansowym, audytem księgowym oraz doradztwem i księgowością. Współpracujemy z prawnikami, ekspertami podatkowymi i biegłym rewidentem, aby świadczyć usługi audytorsko księgowe na najwyższym poziomie. Nasi klienci to spółki z o.o.,spółki komandytowe,akcyjne. Obsługujemy również podmioty zagraniczne. Nasza Kancelaria audytorska zajmuje się badaniem sprawozdań finansowych.Warszawa