Podobne strony

 • Beck-Co

  Wyposażenie lokali
  Firma oferuje meble, sprzęt nagłaśniający i urządzenia do aranżacji pubów, drink barów oraz winiarni. Na stronie oferta, cennik, lista dystrybutorów oraz katalog towarów.
 • A-Z Zdzisław Filipiak

  Przygotowywanie stoisk
  Projektowanie i kompleksowa realizacja stoisk targowych w kraju i za granicą. Stoiska z profili o przekroju kwadratowym i ośmiokątnym w różnych kolorach. Realizacja stoisk indywidualnych projektowanych z elementów drewnianych.
 • Piotrex

  Przygotowywanie stoisk
  Firma zajmuje się budową stoiska targowego, punktów promocyjnych, mebli z profili aluminiowych oraz namiotów wystawienniczych.
 • Inexpo

  Przygotowywanie stoisk
  Oferuje wykonywanie: stoisk targowych, projektów, aranżacji ekspozycji, grafiki oraz wyposaża stoiska w meble i sprzęt gospodarczy. Prowadzi również sprzedaż elementów systemu Octinex.
 • Art & Design

  Wydarzenia i imprezy
  ARTDESIGN architektura wnętrz. Architektura wnętrz mieszkań, domów i rezydencji. Projekty wnętrz użyteczności publicznej tj. restauracja, hotel, gabinet medyczny, biuro.


:: Modularexperience - Aranżacje wnętrz biurowych ::

Nasza ocena:
Adres: modularexperience.com/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Odpowiednio zaprojektowany kącik wypoczynkowy w firmie, pozwala na delektowanie się kawą i ułożenie odpowiedniej proporcji między przerwą, a pracą. W stworzeniu takiego miejsca pomoże ci firma Modular Experience, która mając 15-letnie doświadczenie oferuje swoim klientom to co najlepsze w tej branży.