Podobne strony

 • IRAA

  Wyposażenie lokali
  Strona firmy zajmujacej się dostarczaniem wyposazenia do hoteli, restauracji, barów etc. W ofercie firmy znajdziesz: kosmetyki hotelowe, suszarki do włosów i rąk, wszelakiego rodzaju dozowniki, prasowalnice, maszyny do czyszczenia obuwia, obrusy, ręczniki oraz pościel.
 • Polin

  Kosmetyki
  Strona firmy, która w swojej ofercie posiada chemie gospodarczą (pasty,płyny) i kosmetyki (emulsję do kąpieli, mydła w płynie). Na stronie znajdziesz dane teleadresowe firmy i ofertę z cennikiem.
 • Asco

  Kosmetyki
  Strona polskiego przedstawiciela włoskiego producenta kosmetyków Mirato. Znajdziesz tu ofertę produktów przeznaczonych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz dane kontaktowe firmy.
 • Szczotka

  Utrzymanie czystości
  Zakres działalności firmy obejmuje specjalistyczne pranie i czyszczenie wykładzin dywanowych, dywanów oraz tapicerek meblowych, a także kompleksowe sprzątanie obiektów (łącznie z pracami wysokościowymi). Na stronie zakładu znajduje się cennik usług, a także oferowanych do sprzedaży produktów (kosze, popielniki, mopy, szczotki, płyny, mydła).
 • GRO-TEX s.c.

  Sprzęt, materiały czyszczące
  Firma jest dystrybutorem artukułów higieniczno-czystościowych. Na jej stronie poza cennikiem oferowanych produktów można znaleźć formularz umożliwiający złożenie zamówienia przez internet.


:: Dozowniki do mydła - higienagpt.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.higienagpt.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W ramach oferty naszej firmy GPT zapewniamy naszym klientom firmowym szeroki asortyment najwyższej jakości wyrobów do utrzymania czystości. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić regularne zaopatrywanie sanitariatów publicznych, zakładów przemysłowych. Nasze wyroby kierowane są również do klientów indywidualnym, którym jesteśmy w stanie zapewnić zarówno chemię do sprzątania a także bardzo skuteczne w użytkowaniu środki czystości.