Podobne strony

 • AUTOCOMPLEX pomoc drogowa łódź

  Motoryzacja i transport
  Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Auto Complex z Łodzi. Proponujemy: mechanikę, elektrykę, blacharstwo, lakiernictwo, pomoc drogową 24H, diagnostykę komputerową, kompleksowe naprawy powypadkowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, obsługę flot. Prowadzimy również Stację Kontroli Pojazdów oraz sklep motoryzacyjny.
 • Pomoc Drogowa - 532 412 412 - holowanie , laweta

  Motoryzacja i transport
  Pomoc drogowa to holowanie łódź samochodów i pojazdów, które muszą trafić do warsztatów samochodowych w celu ich naprawy. Firma oferuje także inne usługi, w tym usługę, jaką jest laweta łódź — przeznaczona dla kierowców, których samochody uległy awarii. Usługi transportowe świadczone przez firmę to gwarancja profesjonalnej obsługi klienta, bardzo szybkiej reakcji na zgłoszenie awarii oraz oczywiście korzystnych dla klienta cen. Pomoc drogowa łódź dostępna jest 24 godziny na dobę przez 365 dni .
 • WAŁCERZ pomoc drogowa A2

  Motoryzacja i transport
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Pomoc Drogowa Wałcerz, która działa na rynku gorzowskim od przeszło 20 lat. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest holowanie oraz transport samochodów osobowych i dostawczych oraz wynajem busów i lawet. Oferujemy też drobne naprawy na miejscu, awaryjne otwieranie samochodu i awaryjne odpalanie auta. Działamy na terenie całego kraju oraz krajów UE i pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy kompleksową i fachową obsługę czy też możliwie krótki czas dojazdu do klienta. Żeby dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.
 • Pomoc drogowa Łódź

  Firmy wg branży
  Pomoc drogowa 24 godziny na dobę. Do dyspozycji wykwalifikowani kierowcy, laweta, profesjonalny sprzęt do holowania. Na łódzkich drogach bezkonkurencyjna jest firma Pomoc Drogowa NonStop 24/7.


:: Auto24help.pl/uslugi/pomoc-drogowa-lodz/ ::

Nasza ocena:
Adres: http://auto24help.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wypadki drogowe i kolizje mogą spotkać każdego z nas, dlatego nasz warsztat samochodowy jest wyspecjalizowany w świadczeniu usług związanych z nagłymi sytuacjami. Po pierwsze oferujemy usługi pomocy drogowej i holowania pojazdów, zajmujemy się także blacharstwem i lakiernictwem. Możesz też liczyć na naszą firmę w zakresie takich spraw jak awaryjne uruchamianie pojazdu czy dowóz paliwa.