Podobne strony

 • HWR Chemie Polska

  Chemia gospodarcza
  Przedstawiciel niemieckiego koncernu chemicznego oferujący produkty z zakresu chemii przemysłowej i spożywczej. Na stronie także coś o certyfikatach i porady.
 • Metal - System

  Handel wyrobami hutniczymi
  Firma to dystrybutor elementów złącznych nierdzewnych, śrub wytrzymałościowych, narzędzi, chemii technicznej i budowlanej. Wykaz proponowanych produktów - na stronie.
 • DEMI-CHEM

  Sprzęt, materiały czyszczące
  Przedsiębiorstwo oferuje przemysłowe środki myjące: dla producentów żywności, przemysłu maszynowego, firm sprzątających, transportu, służby zdrowia i innych. Na stronie znajdziesz ofertę odzieży roboczej oraz odzieży i ochron jednorazowych. Firma proponuje urządzenia do sprzątania i akcesoria związane z zapewnieniem higieny w przemyśle, biurze, hotelu, hurtowni i sklepie. Szeroka oferta chemii budowlanej w tym system antygraffiti.
 • ŚRUB-TOP - Zakład Zaopatrzenia Przemysłu

  Systemy mocowań
  Na stronie znajdziesz ofertę firmy zajmujacej się zaopatrzeniem przemysłu w materiały pomocnicze: narzędzia ręczne i pneumatyczne, wszelkiego rodzaju śruby i podzespoły związane z tą branżą oraz chemię przemysłową. Można tu także zadać zapytanie oferowe i sprawdzić lokalizację firmy.
 • Chemitech Podkarpacie Sp. z o.o.

  Sprzęt, materiały czyszczące
  Firma jest dystrybutorem środków i systemów higienicznych. Na stronie znajdziesz ofertę produktów: czyściwa przemysłowe, chemia przemysłowa i ogólna, sorbenty, zestawy awaryjne, ubrania ochronne.


:: www.woronko-kleje.pl chemia przemysłowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.woronko-kleje.pl

Ulica: Jaworska 7-9

Miasto:
Kod: 53-612
NIP: www.woronko-kleje.pl

Telefon:
Opis:

Firma Worońko ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją aktywność w 1992 roku. Od samego początku swojej aktywności specjalizuje się w sprzedaży klejów przemysłowych. W 1995 roku firma Worońko została Autoryzowanym Dystrybutorem produktów marki Loctite. Obecnie w ofercie można wyróżnić kleje do małych i średnich powierzchni, kleje do dużych powierzchni, towary do uszczelniania rur. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.