Podobne strony

 • Góral - Zakład Budownictwa Specjalistycznego i Ogólnego

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Wizytówka zakładu zajmującego się nakładaniem powłok malarskich, zabezpieczeń antykorozyjnych, montażem posadzek nieiskrzących oraz robotami budowlanymi. W witrynie dane kontaktowe.
 • ERBUD

  Usługi ogólnobudowlane
  Przedsiębiorstwo świadczy usługi remontowe, antykorozyjne, rusztowaniowe. Również produkuje drzwi, ogrodzenia, nietypowe meble z drewna. Na stronie zamieszczono referencje, dane adresowe i kontaktowe.
 • GUNTHER-IMMOBILEN

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Przedsiębiorstwo pośredniczy w sprzedaży nieruchomości oraz wykonuje usługi budowlane. W ofercie sprzedaży posiada mieszkania, działki budowlane oraz domy. W zakresie usług wykonuje drobne remonty oraz piaskowania konstrukcji stalowych.
 • Anpol

  Sprzęt stomatologiczny
  Firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu i urządzeń medycznych jako bezpośredni importer oraz autoryzowany dealer producentów. Ponadto zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie doradztwa doboru sprzętu i finansowania zakupów, pomocą w opracowaniu dokumentów kredytowych oraz ubezpieczeniem sprzętu.
 • Inter Metal Sp. z o.o.

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma zajmuje się produkcją kompletnych systemów barier drogowych, konstrukcji stalowych oraz bram i ogrodzeń. Pośród oferowanych przez nią usług można znaleźć: cynkowanie, piaskowanie, spawanie oraz prace ślusarskie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Szkiełkowanie - Gold Plating ::

Nasza ocena:
Adres: goldplating.com.pl

Ulica: Wojkowicka 14A

Miasto: Czeladź
Kod: 41-250
NIP: 625-122-89-62

Telefon: 32 764 22 31Kategorie:

Opis:

Firma zajmuje się obróbką ścierną powierzchni z metali. Do metod, jakie są stosowane w celu oczyszczenia powierzchni, zaliczają się szkiełkowanie, piaskowanie i sodowanie. W ofercie znajdują się również usługi galwaniczne. Zlecenia realizujemy na terenie Katowic, Sosnowca i okolic.