Podobne strony

 • LEKTOR - Szkoła języków

  Szkoły języków obcych
  Lektor poleca kursy języków obcych, obozy językowe w kraju i zagranicą. Na stronie również testy sprawdzające on-line znajomość angielskiego i niemieckiego.
 • DEUTSCH EFFEKTIV - Prywatna Szkoła Języka Niemieckiego

  Szkoły języków obcych
  Szkoła prowadzi kursy języka niemieckiego standardowe i przygotowujące do egzaminu na Austriacki Dyplom Języka Niemieckiego ÖSD Österreichisches Sprachdiplom Deutsch, udostępnia on-line testy do tego egzaminu
 • NAUKA JAZDY i PRAWO JAZDY

  Serwisy informacyjne
  Mnóstwo informacji dla zdających na prawo jazdy: kodeks drogowy i wiele innych opracowań nt. przepisów, lista ośrodków szkolenia kierowców w całej Polsce (wyszukiwanie, darmowe dodawanie), ceny kursów, lista firm oferujących komputerowe testy, forum dyskusyjne.
 • Strona domowa Michała Palczaka

  Miłośnicy komórek
  Opisy telefonów komórkowych Nokia, Sony, Siemens, porównania, linki do ciekawych miejsc o tematyce GSM.
 • Mp3 Service

  Serwisy informacyjne
  Rewelacyjny serwis "empetrójkowy", który może śmiało nosić miano branżowego portala. Miłośnicy sprzętu znajdą tu opisy przenośnych odtwarzaczy MP3 oraz spis dostępnych na rynku CDROMów, które zgrywają tracki audio. Dla softwarowców zespół naukowców i inżynierów przygotowuje wciąż nowe testy i recenzje wszystkich możliwych programów, które mają coś wspólnego z MP3 (playery, rippery, encodery, użytki). Ciekawostką i szansą dla wszystkich młodych talentów jest 50-megabajtowe konto dyskowe, z możliwością rozszeżenia do nieskończoności, gdzie każdy może zaprezentować swoją twórczość i "przetwórczość" (oczywiście w plikach MP3). Natomiast w FAQ każdy początkujący znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytania typu: jak z utworów na płycie CD zrobić MP3, jak z MP3 zrobić plik WAV, co to jest VQF, streaming, specyfikacja MPEG-4, VBR, CBR itp.


:: Ranking oczyszczaczy powietrza ::

Nasza ocena:
Adres: http://ranking-oczyszczaczy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Ranking oczyszczaczy powietrza oparty na parametrach pobranych ze stron producentów, oceniający poszczególne modele oczyszczaczy powietrza według dwóch kategorii: POWER oraz ECONO. Na portalu znajdują się również dokładne recenzje urządzeń oraz odnośniki do sklepów oferujących najniższe ceny.
Opisana w pięciu krokach instrukcja doboru oczyszczacza i informacje dotyczące działania oraz budowy ułatwią zgłębienie tajników oczyszczaczy powietrza i wybranie najlepszego.