Podobne strony

  • MC ARCHITEKT. ĆWIDAK M. wizualizacje architektoniczne Gdynia

    Firmy wg branży
    Jest nam bardzo przyjemnie zaprezentować Państwu propozycję pracowni architektonicznej Mikołaja Ćwidaka. Pracownia zajmuje się projektowaniem architektury i aranżacją wnętrz. Specjalizujemy się w poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań, a wszystko po to, aby nasze projekty były zarówno estetyczne, jaki i funkcjonalne i spełniały przeróżne oczekiwania naszych Klientów. Zajmujemy się projektowaniem pasaży handlowych, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i osiedli mieszkalnych. Szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej, serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia.
  • Architekt wnętrz Gdańsk - www.livingdesign.pl

    Kultura i sztuka
    Firma znana na rynku jako Living Design zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. W swojej ofercie uwzględnia projektowanie kuchni, łazienek, pokojów, a także pomieszczeń biurowych i pozostałych. Każdy z oferowanych projektów jest dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Firma jest zlokalizowana w Gdyni, gdzie zapewnia klientom doradztwo i kompleksową prezentację oferty.


:: Projekty wnętrz gdynia - maq-studio.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.maq-studio.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

MAQ to pracownia projektowa, w której szeregach są architekci i projektanci wnętrz z pasją. Najważniejsze jest dla nich uzyskanie zadowolenia klienta, który otrzymuje aranżację wnętrza idealni dopasowaną do swoich potrzeb. Pracownia współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Aranżuje prywatne domy oraz biurowce. Zajmuje się także przygotowywaniem założeń urbanistycznych.