Podobne strony

 • U Ziyada - Restauracja, Kawiarnia

  Restauracje
  Restauracja i kawiarnia na zamku w Przegorzałach w Krakowie. Najpiękniejsza panorama na Wisłę w okolicach Krakowa. Firma obsługuje przyjęcia, konferencje oraz grupy turystyczne zapewniając najwyższej klasy obsługę i smakowite specjały kuchni Kurdyjskiej. Na stronie: historia zamku, galeria zdjęć, opis kuchni (zdjęcia potraw), informacje o organizowanych przyjęciach, konferencjach i obsłudze grup turystycznych.
 • Wiadomości

  Programy
  Serwis informacyjny przygotowywany przez dziennikarzy Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP S.A. na podstawie kolejnych wydań programów informacyjnych emitowanych w obu programach telewizji publicznej: Wiadomości, Teleexpressu i Panoramy. Znajdziesz tu zatem wszelkie aktualne informacje z wielkiej i mniejszej polityki, newsy lokalne, społeczne, kryminalne, wiadomości ze świata, gospodarki, internetu, nauki oraz obyczajów, a także forum dyskusyjne.
 • Pensjonat "Panorama" w Korbielowie

  śląskie
  Pensjonat oferuje pobyty grupowe i indywidualne, zielone szkoły, wycieczki szkolne oraz kolonie. Zapoznaj się z cennikiem oraz warunkami zakwaterowania.
 • Czat giełdowy

  Chat
  Chat giełdowy prowadzony przez Analityków Giełdowych Beskidzkiego Domu Maklerskiego. Dyskusje prowadzone są od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 - 16.00.
 • Pumar

  Producenci
  Pumar jest producentem okien i drzwi oraz fasad w systemie Panorama, Aluplast i Schuco. Na stronie oferta, cennik oraz informacje o dealerach.


:: PANORAMA test| nieinwazyjny test prenatalny| od 9-go tygodni ::

Nasza ocena:
Adres: www.panorama-test.pl

Ulica: Inflancka 25

Miasto: Poznań
Kod: 61-132
NIP: 9721137596

Telefon: 616468585
Opis:

Test Panorama to nieinwazyjne, przesiewowe badanie prenatalne, które można wykonać już od 9 tygodnia ciąży. Możesz otrzymać istotne informacje na temat Twojej ciąży i ryzyka wystąpienia choroby oraz płci dziecka. Test Panorama określa ryzyko pojawienia się u dziecka dodatkowego chromosomu (aberracji) oraz mikrodelecji, które związane sa z wystąpieniem poważnych wad rozwojowych. Panorama test jest najdokładniejszym badaniem prenatalnym. 100% bezpieczny dla Twojego dziecka. Pobrania w całym kraju