Podobne strony

 • Czytelnia Chrześcijańska - oprogramowanie

  Biblia
  Oprogramowanie przydatne chrześcijanom. Powstaniu tego serwisu towarzyszy pragnienie powrotu do biblijnego chrześcijaństwa. Na stronie opisy oraz możliwość ściągnięcia komputerowych wersji Biblii.
 • SP Waldorfska w Bielsku-Białej

  Bielsko-Biała
  Informacje o zasadach nauczania praktykowanych w szkole tzw. nauczanie od przedszkola do matury oraz informacje o tym programie praktykowanym już od osiemdziesięciu lat w Europie.
 • II LO w Bielsku-Białej

  Bielsko-Biała
  Wiele informacji o liceum mi.in. o rozszerzonych profilach kształcenia z matematyki, informatyki, biologii, humanistycznym itp., o działalności klubu "EuroAsnyk" oraz informacje o społeczności szkolnej.
 • Szkoła Podstawowa w Czechowicach Dziedzicach

  Czechowice-Dziedzice
  Informacje o szkołach podstawowych i nie tylko w Czechowicach Dziedzicach oraz o działalności zespołu obsługi placówek oświatowych.
 • Gdyńskie Liceum Autorskie

  Gdynia
  Cel liceum, program nauczania, grono pedagogiczne, adres szkoły i gazetka szkolna "Zaraza".


:: Spyphone Android - S-Agent ::

Nasza ocena:
Adres: http://spyonline.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zależy Państwu na tym, aby podsłuchać telefon kogoś ze swoich bliskich? Zapraszamy do nas. Polecamy Państwu oprogramowanie SPYPHONE S-Agent, które jest niezwykle proste, a przy tym w pełni profesjonalne. Z nim odczytacie wiadomości tekstowe, które dotarły na dany telefon, jak i zostały z niego wysłane. Dodatkowo podsłuchiwać można także same rozmowy. Zapraszamy na spyonline.pl.