Podobne strony

 • Palermo - pizzeria

  Pizzerie
  Oferta pizzerii na telefon. Na stronie zawiera menu z cenami i składnikami potraw.
 • CasaMia

  Pizzerie
  Strona restauracji-pizzerii istniejącej już osiem lat, specjalizującej się w kuchni włoskiej. Witryna zawiera informacje o lokalu, menu oraz mapkę ułatwiającą dotarcie do pizzeri. Istnieje tu także możliwość rezerwacji oraz zamówienia przez internet.
 • WWW.ART.SONIC.COM.PL - knajpy

  Serwisy informacyjne
  Obszerna lista restauracji, kawiarni, pubów i innych tego typu lokali w Lublinie i okolicach: ikonograficzna informacja o atrakcjach każdego z nich.
 • Astra

  Kawa i herbata
  Serwis przedstawia informacje o poznańskiej palarni kawy "Astra". Znajdziemy tutaj kompletną ofertę Astry oraz jej produkty.
 • Coffee Service j.v. Sp. z o.o

  Opakowania foliowe
  Automaty pakujące, palarnie kawy, piece pcs do prażenia, młyny, mieszarki, zgrzewarki, dozowniki, urządzenia do orzechów, torebki, opakowania, druk opakowań, komis urządzeń spożywczych, usługi pakowania. Produkty są na stronie pokazane szczegółowo i profesjonalnie.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Restauracja i kawiarnia Casablanca ::

Nasza ocena:
Adres: https://casablanca.zgora.pl/

Ulica: Krośnieńska 12

Miasto: Zielona Góra
Kod: 65-625
NIP: 9291926415

Telefon: 535 366 456
Opis:

Casablanca - restauracja i kawiarnia mieści się w Zielonej Górze przy ul. Krośnieńskiej 12. Zapraszamy na pyszne pizze, makarony, zupy i desery.
Doświadczona kadra, która doświadczenie zdobywała w prestiżowych restauracjach na zachodzie Europy. We wszystkie swoje dania wkładają 100% umiejętności i 200% pasji.
Wszystkie nasze potrawy przygotowujemy z myślą, że mają być takie jak w domu. Każda pora roku dostarcza nam inny wachlarz składników. Dlatego na każdą porę roku, mamy przygotowane inne menu