Podobne strony

 • P.T.S. Guliver

  Transport
  Dane kontaktowe i ogólna oferta przedsiębiorstwa transportowo-spedycyjnego (samochodowy transport drogowy, kontenerowy transport morski, magazynowanie i dystrybucja, obsługa formalności celnych).
 • RUCH S.A.

  Dystrybucja prasy
  Największy dystrybutor prasy i jedno z największych przedsiębiorstw handlowych w Polce. Pełni rolę dystrybutora wydawnictw prasowych krajowych i zagranicznych oraz towarów codziennego użytku.
 • Marketing bezpośredni

  Marketing bezpośredni
  Mailing, emailing, bazy danych, kolportaż, dystrybucja... Szczegóły oferty - na stronie.
 • Praxis Polska Sp. z o.o.

  Marketing bezpośredni
  W ofercie firmy znajduje się dystrybucja i kolportaż materiałów reklamowych i ulotek, outserting i inserting, kolportaż, dystrybucja ulotek, kolportaż materiałów reklamowych.
 • Promotor

  Inne
  Firma realizuje szeroki zakres usług promocyjnych: kolportaż druków bezadresowych, sampling, degustacje, aktualizacje bazy danych, ankiety.


:: KolportazRzeszow.pl - kolportaż ulotek i plakatowanie ::

Nasza ocena:
Adres: http://kolportazrzeszow.pl


Opis:

Jeżeli jesteś gotów na znalezienie ciekawej i sprawdzonej propozycji dotyczącej rozdawania ulotek w Rzeszowie i okolicach, to firma z dużym doświadczeniem chętnie przedstawi Ci swoją ofertą. W dobie naszych czasów bez reklamy ani rusz i każdy przedsiębiorca na pewno dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Korzystając z usług profesjonalistów można w szybki i fachowy sposób rozpowszechnić swoją kampanię reklamową wśród najbardziej zainteresowanych osób.