Podobne strony

 • Tervent

  Automatyka
  Przedsiębiorstwo zajmuje się szeroko pojętym tematem ciepłownictwa. Podstawowa działalność to modernizacja węzłów cieplnych, kotłowni i budowy nowych. Oferuje pompy, automatykę ciepłowniczą, liczniki, kotły, osprzęt, zawory.
 • Mechatronika

  Części i podzespoły elektroniczne
  Firma zajmuje się wytwarzaniem urządzeń do montażu powierzchniowego ( SMD ) podzespołów elektronicznych. W ofercie: automaty i półautomaty montażowe, automatyczne dozowniki pasty lutowniczej, precyzyjne drukarki szablonowe, piece do lutowania rozpływowego.
 • GOLECH

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Zakład wykonuje instalacje wodne, kanalizacyjne i grzewcze. Zaopatruje inwestorów i wykonawców w asortyment osprzętu instalacyjnego i materiały eksploatacyjne. W serwisie o świadczonych usługach i ofercie handlowej.
 • BIMS Plus

  Składy budowlane
  Hurtownia sprzętu grzewczego, instalacyjnego, sanitarnego i klimatyzacyjnego. Dysponuje szeroką siecią dystrybucji i logistycznym zapleczem. Na stronie wiele materiału poglądowego, oferowanych wyrobów, adresy przedstawicielstw i kontrahentów.
 • SZYMA

  Technika grzewcza
  Przedsiębiorstwo montuje instalacje grzewcze, modernizuje węzły cieplne i piece, instaluje nowoczesne systemy kominowe. Na serwerze oferta zakładu i dane adresowe.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: oKominki.pl - sklep z kominkami ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.okominki.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Biokominki, kominki i piece znajdziesz w ofercie sklepu internetowego okominki.pl. Gwarantujemy sprawną realizację zamówienia, najlepszą jakość materiału, solidność wykonania, konkurencyjne ceny, a w razie potrzeby także porady specjalistów. Odwiedź nasz sklep i stwórz z nami przytulne wnętrze swojego domu.