Podobne strony

  • kidmo.pl

    Medycyna i zdrowie
    Kidmo.pl to sklep internetowy, który we własnej ofercie kumuluje wszelkie towary potrzebne rodzicom i terapeutom do dobrej dbałości nad pociechami, które potrzebują szczególnej troskliwości. Na jego stronie można znaleźć akcesoria, jakie wspomagają rozwój psychofizyczny dziecka, a także wyposażenie rehabilitacyjne o dobranym do dziecka wyglądzie.
  • Fokastara.pl

    Sklepy internetowe
    Nasza oferta to sprzedaż internetowa zabawek. Polecamy zabawki interaktywne i zabawki edukacyjne. Polecamy też kultowe zabawki znane od pokoleń. Dużą popularnością cieszą się zabawki za dziesięć i pięć złotych – bo takie również posiadamy w ofercie, gdyż wychodzimy z założenia, że mały drobiazg może dać wiele radości każdemu dziecku. Warto też sprawdzić wyprzedaż zabawek. Sklep Foka Stara zaprasza.


:: Zabawki do ciągnięcia - ene-due.eu ::

Nasza ocena:
Adres: http://ene-due.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zabawki są niezbędne każdemu dziecku. To dzięki nim dziecko rozwija umiejętności motoryczne, wyobraźnię, wrażliwość na sztukę, koordynację ruchów, zdolności manualne itd. Dlatego w naszym sklepie można znaleźć zabawki, które wspomagają rozwój dziecka – drewniane zabawki edukacyjne, gry zręcznościowe dla dzieci, zabawki sensoryczne czy też zestawy plastyczne dla dzieci.