Podobne strony

  • Sorting Group Poland Sp. z o.o.

    Inne
    Do zakresu działalności SGP należą: - kontrola jakości, - selekcja wizualna, - kontrola komponentów - sortowanie - kontrola przy zastosowaniu technik pomiarowych, - kontrola na linii produkcyjnej, - naprawa komponentów, - wymiana wadliwych elementów, - likwidacja szkód powstałych podczas transportu, - praca tymczasowa - realizacja usług w zależności od potrzeb klienta.
  • Kontrola wizualna - IT Concepts

    Sklepy internetowe
    Jeżeli ktoś z Państwa szuka urządzeń, które służą do pomiaru, mówimy o fiberoskopie, wideoendoskopie, endoskopie technicznym czy boroskopie przemysłowym, zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą firmy IT Concepts. Urządzenia o jakich więcej na stronie internetowej www.itcworld.pl są jak najbardziej sprawne, bardzo nowoczesne oraz wydajne. Jednocześnie prowadzimy w naszej firmie badania VT, a także kontrolę wizualną.


:: Boroskop przemysłowy - Endo-Tech ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.endo-tech.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Specjalizujemy się w firmie Endo-Tech w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług w ramach sprzedaży urządzeń, które pozwalają na wykonanie takich czynności jak kontrola wizualna. Jednocześnie w naszej firmie gwarantujemy urządzenia nowoczesne oraz oparte na najnowszych rozwiązań. Zapewniamy między innymi wideo endoskop, który gwarantuje precyzyjne artykulacje. Oferujemy również wykonanie wycen a także serwisowanie urządzeń.