Podobne strony

 • Salon AB

  Salony fryzjerskie
  Salon oferuje usługi fryzjerskie, kosmetyczne, solarium, masaż klasyczny oraz ustawianie kręgosłupa. Szczegółowa lista usług, dane teleadresowe i mapka lokalizacyjna - na stronie.
 • Pracownia Tatuażu Artystycznego i Kolczykowania

  Studia tatuażu
  W pracowni można liczyć na fachową poradę dotyczącą tatuowania i piercingu (kolczykowania). Studio oferuje ogromny wybór wzorów, pracuje na sprzęcie angielskim. Więcej szczegółów i przykładowe zdjęcia tatuaży znajdziesz na stronie.
 • Salon Gabriela

  Salony fryzjerskie
  Fryzjerstwo, kosmetyka, solarium, gabinet kosmetyczny, stylizacja paznokci, przedłużenie i zagęszczanie włosów. Na stronie m.in. dane teleadresowe i godziny otwarcia.
 • Eldorado

  Salony kosmetyczne
  Salon urody oferuje: manicure, pedicure, przedłużanie i zagęszczanie włosów.
 • Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie CORRECTIVE

  Salony kosmetyczne
  Usługi fryzjerskie w pełnym zakresie, przedłużanie i zagęszczanie włosów, komputerowe zdobienie paznokci, kosmetyka twarzy i ciała. Dokładna oferta na stronie.


:: Przedłużanie włosów szczecin - remy-hair.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://remy-hair.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W firmie Remy specjalizujemy się w realizowaniu zarówno sprzedaży detalicznej, w tym za pośrednictwem Internetu a także hurtowej włosów naturalnych. Możemy zapewnić naszym klientom najwyższej jakości włosy słowiańskie. Jednocześnie oferujemy włosy europejskie do różnego rodzaju zastosowań. W naszym internetowym sklepie posiadamy również szeroki asortyment najwyższej jakości wyrobów do przedłużania oraz zagęszczania włosów.