Podobne strony

 • Uniwersytet Śląski - Katedra Prawa Rolnego

  Prawo
  Strona omawia historię Katedry, przedstawia problematykę dzialalności badawczej oraz pracowników (zagadnienia teoretycznych i prawno-porównawczych instytucji gospodarstwa rolnego, własności rolniczej, obrotu nieruchomościami, gospodarki przestrzenią rolniczą itp.
 • Fundacja im. S. Batorego

  Konkursy i stypendia
  Strona Fundacji im. S. Batorego, a na niej informacje na temat konkursów, programów, zasady przyznawania dotacji i stypendiów.
 • Tekon S.C. - Biuro Doradztwa i Ekspertyz

  Konsulting
  TEKON (rok zał. 1991) jest firmą konsultingową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych i samorządów terytorialnych, w tym w pozyskiwaniu dotacji (przygotowanie projektu, pomoc w wyborze właściwego programu, wnioski, dokumentacja, rozliczenie). Od 2002 r. posiada akredytację w PARP w wybranych programach w zakresie usług doradczych. Oferta obejmuje studia wykonalności, biznes plany, analizy, programy rozwoju, programy naprawcze, wnioski kredytowe, wyceny wartości (firm, nieruchomości, środków trwałych, wartości niematerialnych: licencji, znaków firmowych i in.), kojarzenie partnerów, promocję produktów, eksport. Możliwość obsługi w jęz. angielskim i rosyjskim.
 • Fundacja Kultury

  Fundacje
  Oficjalny serwis instytucji wspierającej rozwój kultury i sztuki narodowej. Fundacja wspomaga realizację przedsięwzięć i imprez o najwyższym prestiżu krajowym i międzynarodowym, ale także inicjatywy lokalne. Na tej stronie uzyskasz wszechstronną informację o działalności organizacji.
 • Fundacja Polsat

  Organizacje charytatywne
  Strona, oprócz ogólnych informacji o fundacji, pozwala poznać jej dotychczasowe dokonania, dowiedzieć się na co są przekazywane zgromadzone środki finansowe, a także obejrzeć zdjęcia i filmy dokumentujące jej działalność. Można też wymienić opinie na forum dyskusyjnym dostępnym tylko dla zarejestrowanych użytkowników.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Prawo rolne ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.praworolne.info/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Serwis o prawie rolnym. Poruszana tematyka to: obrót ziemią, dotacje, dopłaty do gruntów, dofinansowania, ubezpieczenia KRUS, podatki, spadkobranie i podział gospodarstw i inne zagadnieniach z prawa rolnego. Udzielamy porad prawnych przez internet.