Podobne strony

 • SFAMASZ - Skierniewicka Fabryka Maszyn, Urządzeń i Konstrukcji

  Budownictwo przemysłowe
  Zakres działalności firmy obejmuje kompleksowe wykonawstwo budynków przechowalniczych, przemysłowych, chłodniczych, magazynowych, produkcyjnych itp. oraz produkcję maszyn i urządzeń mających zastosowanie w rolnictwie i konfekcji. Dodatkowo przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie robót ślusarskich, spawalniczych i obróbki wiórowej, a ponadto usługi dźwigowe i transportowe. Więcej szczegółów poznasz zaglądając na stronę.
 • "Spalumet" - Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane

  Spawalnictwo
  Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług spawalniczych i ślusarskich, m.in. spawanie stali węglowych i stopowych, metali nieżelaznych, odlewów aluminiowych oraz żeliwnych. Firma obsługuje klientów z całego kraju, wykonuje też podzespoły na eksport do krajów Unii Europejskiej.
 • Spółdzielnia Pracy - Zakład Remontowo-Montażowy

  Chłodnie
  ZRM produkuje i remontuje urzadzenia i konstrukcje ze stali nierdzewnych - wiaty, przyczepy gastronomiczne, balustrady, chłodnie. Produkuje urzadzenia dla przemysłu spożywczego i budowlanego oraz dla branży pogrzebowej. Świadczy też usługi tokarskie, frezerskie, spawalnicze i ślusarskie. Pełna i szczegółowa oferta - na stronie.
 • Energomontaż-Północ Dźwigi Sp. z o.o.

  Koparki, spychacze, ...
  Usługi w zakresie wynajmu żurawi kołowych i wieżowych, zawodowa obsługa operatorska oraz doradztwo w doborze sprzętu. Firma specjalizuje się także w usługach towarzyszących pracom montażowym takim jak poligonowa obróbka termiczna (wyżarzanie) i spawanie konstrukcji stalowych. Po dokładne informacje sięgnij na stronę.
 • Zakład Metalowy Andrzej Gorzelak

  Ciężarowe
  Strona producenta części do samochodów ciężarowych i autobusów Star-Man, Star, Jelcz Autosan, Lublin. Firma świadczy też usługi w zakresie: toczenia, toczenia CNC, frezowania, wytaczania, wiercenia, dłutowania, szlifowania, tłoczenia, gięcia, wycinania blach, cięcia blach, cięcia prętów i kształtowników, zwijania blach, zgrzewania blach, spawania i hartowania. W zakresie obróbki firma współpracuje między innymi z Odlewniami Polskimi oraz MAN Monachium.


:: Spawanie stali - FABRYKA4x4 ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.laser.fabryka4x4.pl/

Ulica: Polna 24

Miasto: Krosno
Kod: 38-457
NIP: 6842644936

Telefon:
Opis:

Fabryka4x4 zajmuje się od 2009 roku profesjonalną obróbką i spawaniem stali, laserowym cięciem blach czy cięciem cnc. Oferujemy dużo usług z tej branży oraz zapewniamy jakość wykonanych przez nas zleceń. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdą państwo więcej informacji.