Podobne strony

  • Graca

    Pokrycia dachowe
    Firma oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych i meblowych. Szczegółową ofertę i dane teleadresowe firmy poznasz zaglądając na stronę.
  • ANTEX hurtownia materiałów tapicerskich

    Sklepy internetowe
    W Baranowie mieści się siedziba przedsiębiorstwa Antex, oferującej szeroki wybór materiałów tapicerskich. Zapewnia ona szeroki wachlarz artykułów pochodzących wyłącznie od najlepszych producentów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zamówione tkaniny będą nie tylko ładne, ale zwłaszcza trwałe. Wśród dostępnych akcesoriów czeka na Państwa bogactwo wzorów i kolorów proponowanych tkanin, a także artykułów do nich przeznaczonych. Do tego, aby każdy odnalazł tu materiał oraz wzór odpowiedni dla siebie, firma regularnie uzupełnia swój asortyment o kolejne pozycje. Aby zapoznać się z kompletnym wachlarzem usług hurtowni, zapraszamy na stronę internetową.


:: Vinylpex ::

Nasza ocena:
Adres: http://vinylpex.pl/

Ulica: Hiacyntowa 39

Miasto: Poznań
Kod: 60-175
NIP: 7790001404

Telefon:
Opis:

Hurtownia skóry tapicerskiej Vinylpex to jednocześnie producent wysokiej jakości materiałów winylowych, które mogą mieć szerokie zastosowanie. Tworzone przez firmę winylowe materiały idealnie nadają się do wykończenia mebli. W ofercie producenta znajdują się też okleiny ścienne. Wszystkie materiały do obicia i inne wyroby tego producenta są tworzone w profesjonalnie wyposażonym parku maszynowym, z użyciem nowoczesnych technik. Vinylpex to firma, która jest znana na rynku od 1983 roku.