Podobne strony

  • Grupa TUR

    Brokerzy
    Informacja o grupie, w skład której wchodzą Towarzystwo Usług Ubezpieczeniowych i Obsługi Ryzyka TUR, "TUR Assistance" East-West, Zakład Usług Ubezpieczeniowych "Inter - TUR". Znajdziesz tutaj informacje o jej strukturze, przedmiocie działania każdej z wymienionych firm, podstawowe wyniki finansowe, a także szczegółowe oferty.
  • pomocdrogowasieradz.pl

    Motoryzacja i transport
    Pomoc drogowa Kalemba działa w Sieradzu niedaleko Łodzi oraz w okolicach. W związku z położeniem miasta niedaleko drogi ekspresowej S8 również tam świadczy swoją pomoc drogową. Każdemu kierowcy zapewnia niezbędne i profesjonalne wsparcie podczas niespodziewanych awarii pojazdu na drodze. Swoje usługi oferuje przez całą dobę w bardzo przystępnych cenach. Zakres jej oferty jest bardzo szeroki od dostarczania paliwa, przez drobne naprawy samochodów na drodze aż po oczywiście holowanie, a także prze


:: pomocdrogowakalemba.pl ::

Opis:

Świadczymy kompleksowe usługi assistance dla osób poszkodowanych w wypadkach oraz pomoc drogową dla użytkowników samochodów osobowych i ciężarowych. W ramach naszej działalności oferujemy możliwość odholowania samochodu do warsztatu, wymianę kół, odzyskanie zatrzaśniętych kluczyków oraz wykonujemy drobne naprawy na drodze z dojazdem do klienta. Ponadto posiadamy również parking strzeżony i flotę nowoczesnych pojazdów zastępczych do wynajęcia, a także limuzyny na wesela i imprezy okolicznościowe.