Podobne strony

 • Szkoła Narciarstwa ŚMIG

  Szkoły narciarskie
  Założona w roku 1968 szkoła narciarstwa ŚMIG oferuje szybką naukę jazdy na nartach dla osób początkujących, doskonalenie techniki jazdy dla osób zaawansowanych, kursy jazdy sportowej, kursy na stopnie instruktorskie, zimowiska dla młodzieży szkolnej, szkolenie w językach obcych, miejsca noclegowe w pensjonatach prywatnych na terenie Szczyrku. Na stronie znajduje się również informacja o kursach kadrowych.
 • Baza instruktorów - ogłoszenia pracy

  Sport
  Baza instruktorów - ogłoszenia pracy dla instruktorów, trenerów i pilotów wycieczek. Na naszej stronie w bardzo prosty sposób dodasz swój profil i będziesz mógł zamieszczać ogłoszenia za darmo szukając pracy lub szukając pracownika. Jeżeli organizujesz kursy, wyjazdy oraz prowadzisz szkolenia również możesz pochwalić się tą informacją na naszej stronie www.baza-instruktorow.com
 • wyjazdy narciarskie

  Sport
  Szkoła Zdrowia, czyli firma która profesjonalnie zajmuje się organizacją niezapomnianych wyjazdów narciarskich i snowboardowych w Polsce i za granicą oferuje niskie ceny obozów oraz opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry instruktorskie. W ofercie dodatkowo możliwość zamówienia prywatnych lekcji oraz kursów pod kątem instruktorskich z zakresu narciarstwa, snowboardu czy windsurfingu. Szkoła Zdrowia tworzona jest przez ludzi z pasją i gwarantuje niezapomniane chwile w towarzystwie interesujących lud
 • Akademia Mistrzostwa Sportowego

  Oświata i edukacja
  Akademia Mistrzostwa Sportowego z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 281 zaprasza na kursy instruktorskie oraz kwalifikacyjne. Nasza szkoła funkcjonuje na polskim rynku nieprzerwanie od 7 lat. Nasze kursy realizujemy na terenie całej Polski i gwarantujemy ich wysoką wartość merytoryczną. Podstawą, by tak twierdzić jest wysoce wykwalifikowana i wyselekcjonowana na przestrzeniu lat kadra wykładowców. Zachęcamy do pozyskania uprawnień instruktorskich.
 • Trener personalny kurs - pakis.pl

  Ekonomia
  Stale rośnie zainteresowanie sportem i zdrowym stylem życia, stąd też coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalnych instruktorów tańca, aerobiku, tenisa ziemnego, pływania, samoobrony, jazdy konnej, jogi, sportów walki itd. Zdobycie wiedzy i uprawnień w tej dziedzinie ułatwi nam zdobycie satysfakcjonującej pracy jako instruktor, trener czy menadżer obiektów sportowych.


:: Kurs instruktora fitness - ams.edu.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ams.edu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Do Akademii Mistrzostwa Sportowego Zapraszamy osoby, które zainteresowane są kursami trenerskimi i instruktorskimi. Szkolimy w branży fitness, sportach drużynowych czy indywidualnych. Poza tym prowadzimy kurs trenera personalnego. Po więcej informacji Zapraszamy na stronę internetową ams.edu.pl. Tam znajdziecie Państwo pełną ofertę, jaką przygotowała Akademia Mistrzostwa Sportowego.