Podobne strony

 • Delko SA

  Chemia gospodarcza
  Strona dystrybutora kosmetyków, artykułów chemii gospodarczej, artykułów higienicznych i drogeryjnych.
 • Gold Drop Sp. z o.o.

  Chemia gospodarcza
  Firma zajmuje sie produkcją oraz dystrybucją artykułów chemii gospodarczej. Na stronie znajdują się informacje o firmie i jej produktach oraz adresy dystrybutorów.
 • Interhome Company Ltd.

  Chemia gospodarcza
  Witryna internetowa producenta profesjonalnego sprzętu i akcesoriów do utrzymania czystości. Firma produkuje mydła w płynie, mydła dezynfekujące, i pasty do mycia rąk.
 • KOSMET-ROKITA

  Chemia gospodarcza
  Strony prezentujące jednego z największych polskich producentów wyrobów chemii gospodarczej i samochodowej. Oglądając stronę zapoznasz się z podstawowymi informacjami o firmie oraz opisem wybranych produktów.
 • ORO Produktion Police

  Chemia gospodarcza
  Strona producenta i dystrybutora srodków zapachowych, preparatów czyszczących m.in. do zmywarek i ceramicznych płyt kuchennych oraz odkamieniaczy do urządzeń domowych. Zainteresowani znajdą tu pełną ofertę firmy wraz z cennikiem.


:: Zwalczanie szkodników ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.dedede.pl/deratyzacja.html

Ulica: Janasa 4

Miasto: Katowice
Kod: 40-855
NIP:

Telefon: 32 49 44 704
Opis:

Zajmujemy się profesjonalnymi zabiegami w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji. Nasi klienci to firmy branży spożywczej, przemysłowej, rolniczej którym dostarczamy usługi od 2005r. Prowadzimy monitoring szkodników w obiektach wymagających wdrożonego systemu HACCP IFS lub BRC. Wykonujemy również usługi dla klientów indywidualnych w zakresie zwalczania gryzoni, karaczanów, pcheł, pluskiew, moli, os i szerszeni a także odkomarzania. Na każdą usługę udzielamy gwarancji.