Podobne strony

 • Krężel

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma wykonuje wszelkie roboty drogowe, obwiedniowe i remontowe. Prowadzi usługi brukarskie, transportowe, ogrodzeniowe i wykonawstwo małej architektury.
 • GOBEX

  Budownictwo przemysłowe
  Spółka realizuje kompleksowo przedsięwzięcia inwestycyjne budownictwa lądowego specjalizując się w monolitycznych konstrukcjach żelbetowych. Wydzielone zakłady produkują stolarkę aluminiową, prefabrykaty betonowe i konstrukcje stalowe. W prezentacji internetowej o zarządzie, prowadzonych kontraktach i stosowanych normach jakości.
 • Temax

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Firma usługowa specjalizuje się w przeciskach podziemnych, odwodnieniach terenu, robotach wodno-kanalizacyjnych oraz pracach ogólnobudwlanych. W witrynie lista sprzętu z zaplecza technicznego i zrealizowanych projektów budowlanych.
 • awbud

  Kostka brukowa
  Producent kostki brukowej, obrzeży trawnikowych, krawężników wibroprasowanyh. Świadczy też usługi wykonawstwa " pod klucz", remontów obiektów zabytkowych, budowy monolitycznych konstrukcji żelbetowych, hydroizolacji i robót wykończeniowych. W serwisie informacje o grupie "awbud" i działalności w ramach zakładu.
 • KRUSZGEO

  Piasek, kruszywa
  Przedsiębiorstwo dostarcza kruszyw mineralnych w tym piasku, grysów, żwirów, sprzedaje materiały budowlane, świadczy usługi remontowo-budowlane, melioracyjne i prac ziemnych, konstrukcji stalowych i remontów maszyn. Na stronie szczegóły oferty i informacje o samej firmie.


:: TG Transport - Usługi koparką i roboty ziemne ::

Nasza ocena:
Adres: http://koparkanowysacz.pl

Ulica: Marii Ritter 12

Miasto: Nowy Sącz
Kod: 33-300
NIP: 7341064335

Telefon: 505100389
Opis:

Firma oferuje kompleksowe usługi ziemne. Roboty koparką, transport materiałów budowlanych, rozbiórki i wyburzenia, niwelacje terenu oraz wykopy pod fundamenty. Posiadamy własny sprzęt i maszyny budowlane. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykonywanych zleceń oraz terminowość. Szczegółowa oferta dostępna na stronie internetowej.