Podobne strony

 • PPH "Polimarky"

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo produkuje rury kanalizacyjne, instalacyjne w tym do instalacji wodnych, ciepłowniczych oraz telekomunikacyjnych. Na stronie prezentacja programu produkcji, danych eksploatacyjnych, parametrów uzytkowych, posiadanych aprobat i atestów. Firma posiada certyfikat ISO 9002
 • MAGA

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Zakład zajmuje się remontami i naprawami sieci energetycznych, ciepłowniczych, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnych. Prowadzi montaż i zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji metalowych. W serwisie wykaz prowadzonych prac oraz dane adresowe.
 • Mora Polska sp. Z o.o.

  Technika grzewcza
  Spółka sprzedaje kuchnie, pochłaniacze i kotły grzewcze. Na stronie do pobrania plik z obszernymi informacjami o produktach grzewczych, dane katalogowe wyposazenia kuchennego i adresowe.
 • INSTAL PROJEKT

  Technika grzewcza
  Zakład produkcji grzejników stacjonarnych i przenośnych w różnych wersjach i właściwosciach użytkowych. W witrynie katalog produktów, akcesoriów dodatkowych, opisy techniczne, dane adresowe.
 • Metal ERG

  Technika grzewcza
  Zakład produkuje piece opalane słomą oraz promienniki ceramiczne gazowe oraz osprzęt do hydrauliki siłowej, zawory, reduktory i inne drobne elementy instalacyjne. Na stronie galeria produktów oraz dokładne dane techniczne i walory eksploatacyjne.


:: www.zakladgazowy.pl piecyki gazowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://zakladgazowy.pl

Ulica: 1 Maja 8/7

Miasto:
Kod: 55-200
NIP: 9121789706

Telefon:
Opis:

Zastanawiasz się jaki piec wybrać? Skontaktuje się z Zakładem Gazowym w Oławie. Nasi specjaliści doradzą jaki rodzaj urządzenia gazowego będzie dla Ciebie najlepszy! Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem urządzeń gazowych, a instalację gazową zamontujemy na terenie całego kraju. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo - nasi specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, a także wieloletnią praktykę w zawodzie. Dzięki temu pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. U nas możesz liczyć na rabaty i korzystne ceny! Zapraszamy do współpracy!