Podobne strony

 • 3D Sp. z o.o

  Opakowania foliowe
  Internetowa prezentacja oferty lubelskiej firmy 3D. Na tę ofertę składają się: folie stretch ręczne i maszynowe, taśmy samoprzylepne z nadrukiem i bez nadruku oraz taśmy lakiernicze. Strona bogata jest w informacje o firmie, prezentuje bardzo szczegółowo asortyment zachęcając do bezpośrednich zakupów w internetowym sklepiku.
 • FOLIMPEX

  Materiały termoizolacyjne
  Przedsiębiorstwo produkuje otuliny z polietylenu, maty termoizolacyjne, wełnę mineralną, izolacje przewodów wodnych, akcesoria montażowe. Na stronie asortyment produktów, dane techniczne oraz oferta handlowa.
 • Izotech

  Inne
  Strona firmy zajmujacej się sprzedażą m.in. pilotów RTV, części kuchenek mikrofalowych oraz taśm samoprzylepnych.
 • Anticor

  Branże inne
  Firma zajmuje się dystrybucją wszelkiego rodzaju taśm technicznych samoprzylepnych i materiałów antykorozyjnych. Oferuje też przeszkolenie w zakresie ich stosowania oraz dowóz własnym transportem. Na stronie znajdziesz opis produktów i ich zastosowań, mapkę pokazującą jak dojechać do firmy oraz formularz zamówienia on-line.
 • ERG-BET

  Opakowania z tworzyw sztucznych
  Firma działa na rynku opakowaniowym i na swojej stronie przedstawia ofertę taśm samoprzylepnych, folii polietylenowych, ochronnych itp. Można tu też złożyć zamówienie on-line.


:: Producent folii Polimer-Eko ::

Nasza ocena:
Adres: http://polimer-eko.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Folia Termo, Folia Opakowaniowa, Worki foliowe, Folia Stretch, Taśmy Samoprzylepne. Wszystkie te produkty znajdziesz w ofercie firmy Polimer-Eko. Jest to firma, która powstała w latach 90. XX wieku. Jest obecna na rynku już od ponad 20 lat. Doświadczenie w branży opakowań sprawia, że jest w stanie proponować swoim klientom najwyższej jakości folie opakowaniowe oraz worki na śmieci.