Podobne strony

 • Serwis komputerów BT

  Usługi serwisowe
  Oferowane przez firmę usługi to naprawa i konserwacja monitorów, drukarek, zasilaczy, komputerów, czytników CD-ROM, a pośród proponowanych produktów znaleźć można komputery IBM/PC, akcesoria do nich, zasilacze, kable, interfejsy, złączki i inne.
 • Tomasoft

  Dystrybutorzy sprzętu
  W ofercie firmy znajdziesz skup, sprzedaż, wymianę i naprawę sprzętu komputerowego, a także komis telefonów komórkowych i projektowanie stron www. Na stronie - cennik.
 • NET-KOMP

  Dla przedsiębiorstw
  Usługi informatyczne dla firm, serwis komputerów, instalacja, administracja sieci, odzyskiwanie danych. Programy finansowe, księgowe, kadrowe, płacowe, magazynowe, do fakturowania, środków trwałych, dla piekarni i cukierni, do oceny żywienia zbiorowego.
 • Komis internetowy

  Dystrybutorzy sprzętu
  Komis oferuje skup, sprzedaż, zamianę, naprawę komputerów, monitorów, a także instalowanie oprogramowania i inne. Więcej szczegółów - na stronie.
 • ZCKZ.PL - komputerowe centrum serwisowe

  Usługi serwisowe
  Firma CKZ.PL świadczy usługi serwisowe w branży informatycznej dla: jednostek administracji państwowej, zakładów produkcyjnych, firm prywatnych, hurtowni, szkół, aptek, klientów indywidualnych na terenie Warszawy.


:: Naprawa komputerów, laptopów - BLOG IT ::

Opis:

Zapraszamy do odwiedzania i czytania naszego bloga komputerowego, który poświęcony jest naprawie i modernizacji komputerów oraz wszystkim co związane jest z branżą IT czy branża elektroniczną. Na naszej stronie znajdziesz również informacje na temat odzyskiwania danych oraz ich zabezpieczenia czy archiwizacji. Nasz blog kierowany jest szczególnie do serwisów komputerowych i ich właścicieli. Zapraszamy do czytania i komentowania wszystkich artykułów.